lekarz Stanisław Rak

Podpisuję się pod tekstem wielu pozytywnych opinii i z tego miejsca chciałem jeszcze raz podziękować za uratowanie nogi, którą w innym szpitalu chcieli mi obciąć. Bardzo dziękuję panie Doktorze.

Wspanialy Lekarz ! Po dwoch miesiacach blakania sie miedzy roznymi klinikami, wreszcie uzyskalismy diagnoze i schemat postepowania. A wszystko to w niezwykle kulturalnej i cieplej atmosferze. Zauwazylam, ze Doktor Rak traktuje w ten sposob wszystkich pacjentow - to Lekarz z prawdziwego zdarzenia !

Mogę tylko podpisać się pod opiniami poprzedników. Kompetentny, cierpliwy, uprzejmy. Jest bardzo zajętym lekarzem, i nie ma czasu na pogaduszki, ale dla każdego znajdzie czas, poświęci go tyle ile trzeba, a przede wszystkim pomoże, a o to tu chodzi. Niech pan doktor żyje w zdrowiu, szczęściu, i pomaga pacjentom jeszcze wiele lat :)

Bardzo dobry lekarz,znający się na swoim "fachu",uprzejmy,kompetentny,wspaniały człowiek,potrafi pacjentowi w zrozumiały sposób wytłumaczyć sposób leczenia. Polecam z pełną odpowiedzialnością dr Raka.

Bardzo proszę o namiary na Dr Raka bo podany nr tel jest nieprawidłowy.Proszę o info z numerem tel i gdzie przyjmuje Dr Rak. Mój mail. goha45@o2.pl. Dzięki

Super lekarz i świetny ortopeda zna się na swojej pracy polecam go wszystkim potrzebującym dobrego ortopedy.

Bardzo dobry specjalista-godny polecenia :fachowy,uprzejmy,spokojny,pewny tego co robi. Działa uspakająco na pacjenta. Godny polecenia !!!!

Pan Rak jest świetny w kwestii zapalenia kości. Gorąco polecam ludziom którzy mają takowy problem.

Świetny lekarz i fachowiec KLASA SWIATOWA!

Świetny lekarz i fachowiec KLASA SWIATOWA!

wspaniały lekarz ,człowiek .Polecam .Przeleżalam na jego sali pod jego opieką z małymi przerwmi kilka miesięcy.Bylam przypadkiem beznadziejnym ,rokowania na wyleczenie zapalenie kości stopy były żadne.Inni już niewierzyli że można więcej. Dał szansę mojej stopie mojemu życiu Dr.rak z oddziału zapaleń kości w roku 2004/2005Dzisiaj chodzę ,pracuję.Dziękuję!