lekarz Stanisław Ranosz

1,8

Nie polecam, w ogóle nie przeprowadzi wywiadu co komu dolega, a mało tego dla pieniędzy jest gotów zrobić wszystko.. grrrr

Absolutnie zgadzam się z negatywnymi opiniami o tym lekarzu. Zazwyczaj nie wystawiam opinii ale tego nie mogłam odpuścić. U wielu lekarzy byłam ale jeszcze z takim niemiłym przypadkiem się nie spotkałam. Więc Pan Ranosz przed rozmową ze mną przy mnie jeszcze wypisywał recepty dobre 15 minut. Kiedy w końcu zadał pytanie o stanie zdrowotnym a ja zaczęłam opowiadać o dolegliwościach on przerywał i zarzucał mi absurdalne choroby. Typowy lekarz który nie słucha i tylko chce wypisać receptę. Zarzucił mi po przesłuchaniu mnie ze dolega mi astma. To był absurd bo po pierwsze, każdy kompetentny lekarz nie może stwierdzić astmy poprzez tylko przesłuchanie. A po drugie sama mu próbowałam powiedzieć ze absolutnie nie mam astmy, ze byłam badana po tym kątem. On zaczął wypisywać mi leki na astmę ignorując mnie kompletnie. Kiedy powiedziałam ze nie mogę zażywać antybiotyków on wykrzyczał mi ze to on jest lekarzem i on wie co robi. Wyrwałam receptę po czym ją od razu wyrzuciłam. Byłam wściekłam ze zignorował mnie i na "odpieprz się" wypisał byle co. Nie zostawiłam tego, przecież zapłacił przed wizytą. Poszłam do recepcji na skargę i po wysłuchaniu zostałam skierowana do innego lekarzy który potraktował mnie jak człowiek a nie mięso. Skreślił leki które wypisał "lekarz" Ranosz, z uśmiechem na twarzy kręcił głową ze lekarz stwierdził u mnie astmę. Absolutnie nie polecam tego "lekarza" pana Ranosza, nie spotkałam się z tak niemiłym przypadkiem.

NIE POLECAM I PRZESTRZEGAM! Typowy lekarz od wypisywania recept i zwolnień. Niesympatyczny, nie wykazuje odrobiny zainteresowania problemem pacjenta, niekompetentny. Za to zupełnie inny w stosunku do swoich znajomych- przyjął jednego ze swoich kolegów poza kolejką, pan w gabinecie siedział prawie godzinę, zaś pan Doktor za nic miał sporą kolejkę ludzi zapisanych do niego. Jednym słowem lekarz tragedia....

BARDZO DOBRY LEKARZ,potrafi właściwie zdiagnozować chorobę a byłam wcześniej u innych lekarzy i leczyli mnie nie na tę chorobę

nie przestrzega żadnych reguł, wbrew wszelkim zasadom praw pacjenta oraz etyki lekarskiej. Nie polecam nikomu