lekarz Stanisław Rybak

Wspaniały, kompetentny lekarz, dokładnie przeprowadził diagnostykę w oparciu o kompleksowe prześwietlenie, zbyt długo żyłam w niepewności i ciągłych bólach .Pan doktor zaopiekował się mną na szpitalnym oddziale ratunkowym i podtrzymywał mnie na duchu za co jestem mu bardzo wdzięczna.

Nie polecam go gdy do niego poszedłem zwyzywał mnie

Nie polecam go gdy do niego poszedłem zwyzywał mnie

to jewst lekarz ktury się jeszcze uczy nie polecam

to jewst lekarz ktury się jeszcze uczy nie polecam

super lekarz postawił mnie na nogi a już witałam się z kostuchą porobił badania wytłumaczył w czym problem i jak z nim sobie radzic dostałam leki i znów chce mi się żyć

super lekarz nie wymądrza się nie ukrywa choroby wali kawę na ławę jak potrzeba natychmiast wysyła do szpitala lub do specjalisty, tłumaczy co będą robić z człowiekiem i dlaczego interesuje się pacjentem cały czas gorąco polecam

bardzo konkretny isumienny lekarz trochę nerwowy, ale odpowie Ci na każde pytanie nie udaje najmądrzejszego szbko pokieruje Cię na odpowiednie badania i do specjalisty. Jeżeli symulujesz lepiej do niego nie wchodż

Jeżeli symulujesz lepiej do niego nie wchodż

To znachor a nie lekarz. Lepiej iść do jakiegoś szamana a nie do tego lekarza, świńskiej grypy by nie wykrył nawet u świni