lekarz Stanisław Skupień

2,5
2,1
2,6
2,1

Lekarza nie interesuje historia choroby, zniecierpliwiony upomina, żeby mu niczego nie opowiadać, czyli nie przeprowadza tzw. wywiadu. Omówienie wyników badań polega na odczytaniu tego co napisano na karcie wyników, bez jakiegokolwiek wyjaśnienia co do dalszego postępowania i leczenia. Dalej nie wiem, jak sobie radzić z dolegliwościami? Czas pierwszej wizyty ok.3 minut, drugiej chyba 5 minut.

Porażka. Zmarnowany czas. Odradzam, chyba ze ktoś nie ma żadnych problemów zdrowotnych i potrzebuje tylko sobie pogadać przez 3min.

Żenada. Brak merytorycznej oceny stanu zdrowia - o diagnozie nie wspominając. Dowiedziałem się, że jedyne co mogę zrobić ze swoim bólem to czekać dwa lata na gastroskopię. Oczywiście za pięciominutową wizytę z której nic nie wyniknęło, pan doktor skasował mnie 200PLN. Nie polecam nikomu tego lekarza.

Dr nieuprzejmy, poświęcił mi 5 min, nic się od niego nie dowiedziałem. Przepisał mi bardzo drogie leki (jeden lek ponad 300zł).Więcej do niego nie pójdę będę szukał innego gastrologa.

Odradzam osobom które mają jakieś poważniejsze problemy. Lekarz przepisał mi leki po których wymiotowałam dwa tygodnie i nawet nie zamieniłam z nim słowa w celu porady tylko pani która rejestruje powiedziała abym odstawiała leki a wizyta dopiero za dwa tygodnie! Brak jakiekolwiek empatii, w tej poradni liczy się tylko największa liczba przyjętych pacjentów.

Bardzo dobry lekarz, profesjonalny w każdym calu. Polecam jak najbardziej, nie znam lepszego gastroenterologa.

Kompetentny, wykształcony, bez wątpienia znający się na swoim fachu. Dobry kontakt z pacjentem oraz przyjemna i miła atmosfera podczas badania. Cieszę się, że mamy w Polsce taki lekarzy jak On. Polecam!

nieuprzejmy i niestaranny; odradzam badania w jego wykonaniu

nieuprzejmy i niestaranny; odradzam badania w jego wykonaniu