lekarz Stanisław Słowiński

3,9
3,6
3,7
3,6

Lekarz, który jest przekonany, że zna się na wszystkim. Gburowaty, przekonany o swojej nieomylności i jedynie słusznych racjach, nie znoszący sprzeciwu. Straszy rodziców, krytykuje ich przy dziecku (np. za to, że je szczepili). Jeżeli ślepo nie podąża się za wszystkim co mówi i ma się czelność powątpiewać - jest wściekły. U większości dzieci diagnozuje padaczkę tylko na podstawie zapisu EEG, na które kieruje wszystkich bez wyraźnych wskazań, zapominając, że jest to tylko badanie pomocnicze a nie podstawowe. Postępuje zupełnie niezgodnie ze sztuką lekarską, a przez innych lekarzy nie bez przyczyny jest uważany za "szarlatana". Zleca masę suplementów, które zazwyczaj nie szkodzą, ale i nie pomagają. Ma się wrażenie, że eksperymentuje na dziecku. Żałujemy, że zmarnowaliśmy kilka lat, w czasie których prawie wpędził nas w nerwice.

Leczyłam się u pana doktora przez wiele lat i przez te wiele lat byłam faszerowana lekami - czy były potrzebne? Nie wiem, może tak, ale jedno jest pewne. Wyszłam z choroby. Po jakimś czasie pomimo książkowych wyników EEG pan doktor zaczął mi wmawiać, że jestem chora i muszę przyjmować leki (oczywiście drogie i z poleconej przez niego apteki). Mnie i rodziców coś tknęło i pojechaliśmy na diagnozę do innego lekarza. Wszystko było w porządku, a pani doktor gdy usłyszała, kto mnie leczył, tylko westchnęła ;)

Ten lekarz leczył mnie 13 lat temu, przewlekle zapalenie oskrzeli... Płuc z mykoplazma. U innych lekarzy i w szpitalu byłam faszerowana antybiotykami, zero odporności. Wyprowadził mnie. Jestem mu bardzo wdzięczna!!! Wybieramy się do niego z 6 letnia córka, wierze ze jej tez pomoże.

Z całego serca odradzam!!!! 2 lata z synem poszły na marne,bez diagnozy.Za to wspaniałe badania,suplementy i psychotropy i worek pieniędzy. Polecam każdemu diagnozę wszędzie ale nie tam.Ja już się więcej nie dam nabrać.

Zaufałam Panu dr z całego serca. Leczyłam u niego córkę 4 lata, raz była poprawa, raz nie ... tłumaczenie choroby i przebieg znikomy. Coś mnie tknęło i poszukałam innego lekarza w Poznaniu, zostałam skierowana z dzieckiem do szpitala na kompleksowe badania i okazało się że nie ma potrzeby faszerować jej lekarstwami, dziecko jest zdrowe !!! Nie wybaczę mu tego, dlaczego mnie tak długo zwodził ?? Lekarka w Poznaniu dziwiła się jak jej opowiadałam o metodach leczenia i sposobie podawania lekarstw, może ten lekarz ma swoje stare zasady. Radzę wszystkim którzy leczą dzieci u tego Pana aby skonsultowały diagnozę z innym lekarzem, ja tylko żałuję, że tak późno to zrobiłam.

Wciąż poszukujesz "Neurolog dziecięcy Zgierz"?

Elżbieta Hibner

Neurolog dziecięcy