lekarz Stanisław Smak

1,6
1,4
1,4
1,5

Lekarz to za dużo powiedziane! Jako orzecznik stwierdził, że pacjentka jest zdolna do fizycznej pracy, mimo wyznaczonej daty kolejnej operacji za kilka dni. Nie zgłębił historii choroby, spojrzał tylko na datę ostatniego pobytu w szpitalu i się czepiał, że pacjentka tak długo leżała na oddziale (po ciężkiej operacji dłoni, gdzie kolejna operacja na te sama dłoń czeka ją za kilka dni) Absurd!! Mam nadzieję, że nikt więcej na niego nie trafi!

Najbardziej arogancki i nieprzyjemny lekarz na jakiego trafiłem. Piastuje stanowisko na komisji w ZUS gdzie po wejściu do gabinetu robi sobie kawkę, odbiera telefon jeden za drugim. Traktuje pacjenta jak śmiecia. Nie zapoznał się z moją 2 letnią historią choroby i dokonał "cudu" stwierdzając, że pomimo podejrzenia stwardnienia rozsianego, dużych problemów z kręgosłupem jestem zdolny do pracy i mam przestać "udawać". Polecam omijać Pana "doktora" szerokim łukiem, bo wyrządza więcej szkody niż dobrego.

Najbardziej arogancki i nieprzyjemny lekarz na jakiego trafiłem.

Lekarz cudotwórca żonę ozdrowił w 3 minuty. Wspaniale leczy wzrokiem, decyzja ZUS wydana na tzw oko , bez badania.Lekarz orzecznik nic tylko omijać.

Chirurg dziecięcy stwierdził dzisiaj ( choruję na ciężką depresje od 2lat , mam ponad 50 lat) - który jest orzecznikiem w ZUS Sosnowiec , że jestem zdrowy - Cud !, ale mam lekarstwa brać , wypytując o moją chorobę interesowało go jaki mam wzrost !?

Nie polecam nikomu korzystać z usług tego człowieka. Absolutnie pod każdym wzglem ocena 1/100. Tacy ludzie w moim mniemaniu nie powinni zajmować takich stanowisk.

Brak szacunku i dla dziecka i Rodzica. Leczy bo musi? Totalny niewypal . Zresztą Inni też.. Panie z rejestracji to istna pomyłka. Zeto empatii..Liczy się sztuka a nie jakość w podejściu . Poradnie i lekarzy omijać szerokim łukiem.

Wyjątkowy cham i dyletant. Powinien dostać prokuratora na garba. To nie jest lekarz. On szkodzi pacjentom. Szkodzi. Nie leczy. Omijajcie go z daleka. Także jako orzecznika w ZUS Sosnowiec. Tam , to dopiero daje sobie upust swojej chamskiej naturze. zastanawiam się czy nie zgłosić go do prokuratury z domniemaniem przestępstwa za umyślne działanie na szkodę i zdrowie pacjenta.

NIE POLECAM !!!!!!!!!!!!! CHAMSTWO,DAWNO NIE MIAŁAM STYCZNOŚCI Z TAK NIEMIŁYM CZŁOWIEKIEM, ZERO KULTURY

Chamstwo,brak kompetencji,gburowatość.Nie ma oceny dla tego lekarza w tej skali,chyba -10.Kto jeszcze chodzi do takiego konowała...tragedia.Kończ waść,wstydu oszczędź,ale sobie.Zenada

Lekarz brzmi dumnie i niefortunnie w przypadku tego pana. Cechy charakterystyczne to chamstwo i gburowatość, radzę omijać szerokim łukiem