Nie znam lepszego fachowca w tej dziedzinie w lubuskiem,kulturalny,uprzejmy,i bezstresowy lekarz,człowiek,szybko i skutecznie podejmowane decyzje,wysoki standard obsługi na oddziale w Sulechowie,dużo zdrowia i niegasnącej energii do pomagania ludziom.

Znam go od lat jako niezwykle kompetentnego, oddanego swojej pracy i ludziom człowieka.

Wspaniały człowiek, traktujący pacjenta niezwykle uprzejmie. Lekarz o najwyższej kulturze osobistej, ciepły, serdeczny.Swoją postawa wzbudza bezgraniczne (moje) zaufanie. Jest wielkim fachowcem - doskonały chirurg onkolog. Wszystkim, którzy potrzebują pomocy chirurga i onkologa i chcą rozmawiać z bardzo przyjaznym lekarzem polecam Doktora Staniula. Jest szefem oddziału chirurgicznego, bardzo dobrego oddziału. Cały personel stwarza ciepłą, życzliwą dla pacjentów atmosferę. Chociaż szpital znajduje się w małym miasteczku, to ten Oddział ma (nie przesadzam) europejskie standardy. Panie Doktorze proszę nie zmieniać "kierunku". My pacjenci tego potrzebujemy. Nie wszystko można "zwalać" na trudną sytuację w ...

Panie Doktorze proszę nie zmieniać "kierunku". My pacjenci tego potrzebujemy. Nie wszystko można "zwalać" na trudną sytuację w służbie Zdrowia. Uprzejmość, szacunek do drugiego człowieka, cierpliwość, i.t.d...., tego nie zawierają kontrakty z NFZ.
Pozdrawiam.

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Sulechów"?

Dąbrowskiego 8

ulica Wschowska 3
SP ZOZ Wolsztyn
ulica Wschowska 3
64-200 Wolsztyn
Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej "URO-LASER" W. Zwierzyński i M. Drozd Lekarska Spółka Partnerska
ulica Zwycięstwa 1
66-100 Sulechów