lek. dent. Stanisław Trusiewicz

Trafiłam bez rejestracji z bólem zęba u dziecka zostałam przyjęta pomimo końca pracy lekarza. w trzech gabinetach odmówiono mi pomocy.Gratuluję takich lekarzy nie zapominajc o pani asystentce miłej i dobrej kobiecie rozumiejącej ból. polecam -dziecko mimo 8 lat obiecało że chętnie odwiedzi ten gabinet.Szkoda że tak mało jest ludzi z takim podejściem. g r a t u l u j ę. wdzięczna pacjentka

miałam leczone zęby , i aż 4 z przodu musiałam mieć wyrwane , gdyż miałam taki postęp próchnicy , na początku był nie uprzejmy , ale z czasem się do niego przekonałam , jest na prawdę wykwalifikowany w tym co robi , zna się na swojej pracy , i bardzo dobrze leczy zęby .

byłem u wyrania.prywatnie.po powrocie do domu dostalem takiego bólu włowy w tylnej czesci że ledwo szło wytrzymać.sadze ze czeka mnie kolejna wizyta bo cos dziasla bola w miejscu wyrwania za dlugo i jestem stale na tabletkach

Bardzo dobry fachowiec, jestem w 100% zadowolony.

Bardzo dobry fachowiec, jestem w 100% zadowolony.

Polecam,pan stomatolog jak i pani asystentka bardzo mili.

Polecam,pan stomatolog jak i pani asystentka bardzo mili.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Wysoka"?

Przychodnia Lekarza Rodzinnego
Powstańców Wielkopolskich 21