dr n. med. Stanisław Zapotoczny

Fantastyczny lekarz! Niezwykle uprzejmy, dobroduszny, cierpliwy, przy tym doskonały fachowiec. Polecam!

Aby leczyć nie wystarczy być tylko lekarzem, oprócz tego i przede wszystkim trzeba być człowiekiem. Pan dr Zapotoczny łączy cechy niesamowitego fachowca oraz dobrodusznego i prostolinijnego człowieka, któremu można naprawdę zaufać. Efekty leczenia, będące rezultatem profesjonalizmu, ogromnego poświęcenia i zaangażowania, mówią same za siebie. Gorąco polecam.

Bardzo dobry chirurg, dobry człowiek. Budzi zaufanie. Polecam.

Bardzo dobry chirurg, dobry człowiek. Budzi zaufanie. Polecam.

Jest wspaniałym lekarzem operował dwie nogi czyli zylaki

Jest wspaniałym lekarzem operował dwie nogi czyli zylaki

Profesjonalista, ordynator chirurgii w Szpitalu nr 1 w Bytomiu.

Profesjonalista, ordynator chirurgii w Szpitalu nr 1 w Bytomiu.

To specjalista. Wielkiej klasy. Przez otoczenie pielęgniarek nazywany "Kaszpirowskim". Pan doktor wykonywał u mnie zabieg usunięcia szczeliny odbytu w dość zaawansowanym stanie. Jestem kobietą przed 40-stką. Przed wizyta u pana doktora byłam pacjentka innego chirurga,który nie wykrył u mnie nic i stwierdził chorobę weneryczna, (!?) Jestem mężatka i mój mąż jest moim jedynym partnerem od zawsze. I co sobie mogłam pomyśleć? Ale doświadczenie nie pozwoliło mi się poddać , tym bardziej iż w dobie internetu i google, sami potrafimy wydać trafna diagnozę! Dr, Zapotoczny po pierwszej wizycie wiedział o co chodzi.W tej chwili jestem po zabiegu. Goi się wspaniale, małżeństwo uratowane:) a ja nadal mogę cieszyć się zdrowiem i życiem. Gorąco polecam Pana doktora. I serdeczni, z całego serca mu dziękuję !

super fachowiec polecam w 100% dba o pacjenta

super fachowiec polecam w 100% dba o pacjenta

umowil sie ze mna, wiedzial ze mam do dyspozycji jeden, dwa dni, potem zmienil adres wizyty potem stwierdzil ze nie ma czasu i moze kiedy indziej. pfff.

ŻEBY WSZYSCY LEKARZE BYLI TACY JAK PAN DOKTOR

ŻEBY WSZYSCY LEKARZE BYLI TACY JAK PAN DOKTOR