lekarz Stanisław Zioło

1,8
1,7

Nigdy, przez 58 lat życia nie przeżyłam takiego upokorzenia na badaniu lekarskim. Ten Pan podczas badania na Komisji Lekarskiej w Opatowie - drwił, rzucał ironiczne uwagi, był arogancki, nie pozwolił nic powiedzieć. To było straszne. Zero empatii.... Nie wiem, jak ktoś taki może być lekarzem....

on jako lekarz nie jest żadnym lekarzem,nie zbada i uważa że wszystko jest w porządku kwalifikacje zdobył za przysłowiowe <mleko serek i jajka> Gdzie Jego etyka lekarska ? Niech ludzi traktuje poważnie!

Specjalista, który katar może leczyć. Niekompetentny.

Specjalista, który katar może leczyć. Niekompetentny.

ten lekarz jest niekompetentny wogole nie wiem czemu jest lekarzem on nie powinien leczyc ludzi tylko siebie

Serdecznie gratuluje Panu DR Ordynatorowi wspanialego zespolu oddzialu chirurgicznego Sam Pan Dr to przede wszystkim WSPANIALY CZLOWIEK I SUPER LEKARZ Wielka zaleta to troska o chorego Pan dr potrafi sluchac i rozumie z jakim bolem chory sie boryka Z calego serca dziekuje za szczegolne zrozumienie mojego cierpienia po operacji zylakow odbytu Bardzo wdzieczna pacjentka H.Nawojska

Arogancki (w stosunku do nie swojego pacjenta)i swojego personelu,nie wykonuje właściwych badań, a diagnozy opiera na zgadywaniu.