Stanisława Maczuga

Pulmonolog

Lekarz z prawdziwego zdarzenia ... dla pacjenta, niewiarygodna serdeczność i indywidualne podejście do człowieka (w publicznej placówce). Polecam :)

Pani doktor leczy moją rodzinę od lat, nie raz bardzo nam pomogła w kwestiach zdrowotnych. Miałem styczność z wieloma lekarzami i moim zdaniem ten lekarz spisuje się na 5+. Polecam.

Pani doktor jest lekarzem z powołania. Pacjent jest dla niej najważniejszy. Potrafi poświęcić bardzo dużo czasu ( nawet swojego prywatnego ) dla chorego! Nie wyobrażam sobie żeby inny pulmonolog mnie prowadził! Do poprzedniej opinii - nawet jeśli nie odczytała w gabinecie wyników to gdyby Pani na nią trafiła w szpitalu to by pewnie Pani życie uratowała! Polecam!!

Polecam!!

Lekarz, a raczej nie lekarz , bo nie potrafi prawidłowo odczytać badań komputerowych ...!!! Lepiej niech nie leczy ludzi a nawet zwierząt !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jest wspaniała, dzięki niej trafiłam do szpitala, bo postawiała trafną diagnozę. Pacjent jest dla niej b. ważny. Duża kultura osobista! Normalna, odważna, wie kogo i co leczy. POLECAM.