lekarz Stanisława Pakuła

dr. Stanisława Pakuła Przychodnia Lekarza Rodzinnego Postęp w Pniewach. Lekarz niesympatyczny, opryskliwy, brak kontaktu z pacjentem. Poproszony na piśmie przez lekarza specjalistę o okresowe badanie krwi w związku z przyjmowaniem leku, który może u pacjenta negatywnie wpływać na zdrowie pacjenta odpowiada, że zlecenia nie wystawi bo nie będzie narażała swojej firmy na koszty. Takim lekarzom NFZ powinien podziękować za współpracę. W stosunku do 85 letniego pacjenta po ciężkiej chorobie nowotworowej, opryskliwa jakby czekając na jego śmierć. Ostatnio pani doktor nie kryła już swojego niezadowolenia z wizyty sugerując wprost, że najlepiej ...

Takim lekarzom NFZ powinien podziękować za współpracę. W stosunku do 85 letniego pacjenta po ciężkiej chorobie nowotworowej, opryskliwa jakby czekając na jego śmierć. Ostatnio pani doktor nie kryła już swojego niezadowolenia z wizyty sugerując wprost, że najlepiej by pacjent zmienił lekarza bo ona nie trawi jego wizyt, choć pieniądze za te wizyty oczywiście z NFZ-tu bierze.
Skandaliczna persona.

Cudowny lekarz jedyny z powołaniem zawsze znajdzie czas dla każdego w przychodni Pniewach naprawdę polecam każdemu

Lekarz z powołania, godny polecenia, zawsze ma czas dla pacjenta, zawsze pomocna i uśmiechnięta zarówno na co dzień jak i od święta.

To jedyna uprzejma i wyrozumiała osoba w przychodni w Pniewach potrafi wysłuchać pacjenta szkoda że nie mamy więcej takich lekarzy

moja mama ma takie samo imie i nazwisko,ale nigdy nie byla lekarzem,zna prawo i umie leczyc bez szkoły,mysli Pani ze to przypadek ?

Wspaniala Pani doktor,polecam.Mialam okazje juz korzystac z pomocy Pani doktor i moje dzieci.Homeopatia jest niesamowita i skuteczna,jeszcze raz goraco polecam