lekarz Stefan Bałaga

Ginekolog położnik, Cytolog

Byłam u kilku lekarzy nikt nie zdał egzaminu w końcu udałam się do Dr. Bałagi byłam w szoku raz podejściem dwa wiedza i zainteresowaniem.Z czystym sercem Polecam tego Lekarza.Dziękuję Panu Doktorowi za konkretną i szybką diagnozę o której nikt mnie nie poinformował.Pozdrawiam serdecznie.

Polecam najlepszy lekarz na Śląsku,super podejście do pacjentki z poczuciem humoru.Prowadził Moją ciąże ,przez 18 lat nigdy nie pomylił sie z diagnozą.

Lekarz godny polecenia, mogę go z czystym sumieniem polecić.

Lekarz godny polecenia, mogę go z czystym sumieniem polecić.

Bardzo dobry lekarz, kompetentny, uprzejmy, jeżeli chodzi i wizyty w prywatnym gabinecie jest nie drogi w porównaniu z innymi lekarzami, nie pobiera dodatkowych opłat za USG, wszystko jest zawarte w cenie wizyty, odpowiada konkretnie na wszystkie zadane pytania, wprowadza miłą atmosferę dzięki której pacjentka nie odczuwa stresu związanego z wizytą i badaniami ginekologicznymi. Polecam !

Bardzo dobry lekarz. Mogę polecić z czystym sumieniem. Moja ciąża należała do raczej problematycznych mimo to Pan dr nigdy niczego nie bagatelizował i zawsze służył pomocą i dobra rada.

Zdecydowanie polecam, kompetentny, rzeczowy, fachowy. Najlepszy ginekolog na świecie. Poświęca czasu tyle ile pacjent wymaga. Pacjentka nie czuje skrępowania podczas wizyty. Wspaniałe poczucie humoru.

Wspaniały lekarz pod każdym względem.

Wspaniały lekarz pod każdym względem.

Kompetentny, rzeczowy, z dużym doswiadczeniem.Zawsze znajdzie czas, żeby pomóc.Jest barzo uprzejmy a przede wszystkim okazuje szacunek pacjentce,niezależnie od tego, czy jest leczona prywatnie czy nie.

To najlepszy z ginekologów z jakimi miałam do czynienia. Zawsze do niego wracam, nie zależnie od tego gdzie aktualnie mieszkam. Chodzę do niego od 9 roku życia!

Lekarz godny polecenia. Serdecznie polecam. Wyleczył moje torbiele na jajnikach. Bardzo konkretny facet:)