dr Stefan Breguła

2,9

Znam p. doktora kilkanaście lat. Po chemioterapii wysiadły mi prawie wszystkie stawy. Leczył moje stawy biodrowe, pomógł mi przyspieszyć obie operacje bioder. Teraz bolą mnie stawy kolanowe, leczę je u dr Breguły i jestem bardzo zadowolona. Jednego pan doktor nie lubi: niepotrzebnej gadki pacjentów, wymądrzania się, ale to mnie nie dziwi bo też nie znoszę niepotrzebnej paplaniny u lekarza. Gorąco polecam tego lekarza.

Porażka. Lekarz traktuje pacjentów po chamsku, podnosi głos i obraża. Zamiast słuchać odpowiedzi na zadane przez siebie pytania przerzuca papierki na biurku ze zniecierpliwioną miną. Potem znów pyta o to samo i ma pretensje. Ponagla, niecierpliwi się... a człowiek na wizytę prawie rok czekał... Sposób podejścia do pacjenta skutecznie zniechęca. Trudno to ująć słowami, ale wizyta byla dla mnie przykrym doświadczeniem. W poczekalni stali pacjenci tylko się śmiali, bo podobno taki już jest i "trzeba" przywyknąć. Nigdy więcej.

Jestem bardzo zadowolony z leczenia u Pana Doktora. Dobrze że do Pana trafiłem. Mogę już ruszać ręką i barkami. Dziękuję.

Witam. Jestem bardzo zadowolona z leczenia mojej mamy u P.dr. Chciałam bardzo podziękować za pomoc jaką Pan okazał mojej mamie. Moja mama znowu chodzi. Bardzo dziekujemy.!!!

Witam P.Doktorze Chciałam Panu bardzo podziękować za opiekę i zainteresowanie. Gdyby nie Pan nadal byłabym nie zdiagnozowana. Dziękuję !!!!!!!!!

Witam P.Doktorze

Witam wszystkich i mam takie pytanie dlaczego opinie pozytywne w większości piszą anonimy ,mam o tym lekarzu bardzo złe zdanie leczyłem się w latach 90 i mogę stwierdzić że nie jest fachowcem i powinno się takiego znachora wyrzucić z elity lekarskiej ,więcej zaszkodzi niż pomoże ,żadnych badań pomocniczych ,żadnnej tomografi poprostu leczenie na oko.

Zdecydowanie podzielam negatywne opinie. Ewidentnie zmęczony pracą. Beznadziejny lekarz i jeszcze gorszy człowiek. Pacjentów traktuje z góry i przedmiotowo. Szkoda. Widać, że posiada ogromną wiedzę, którą mógłby spożytkować, ale kompletnie nie potrafi (lub nie chce). Odradzam, jeśli zależy Wam na zdrowiu.

Cham , Cham i jeszcze raz Cham . Nie polecam , szkoda czasu , zero wiedzy fachowej. Unikajcie tego lekarza na pewno wam nie pomoże tylko zaszkodzi , daje rozwiązania krótko terminowe co w perspektywie czasu , pogorszy wasze zdrowie .

Nie polecam kontaktu z tym lekarzem a tym bardziej leczenia u niego. Lekarz ten traktuje pacjenta przedmiotowo i w negatywnych opiniach innych osób jest to również widoczne.

Bardzo Dziekuje Panu Dr za tak szybkie podjecie decyzji o wyslanie mnie na zabieg. Jestem juz po i jak narazie jest wszystko w porzadku. Dziekuje!!