dr n. med. Stefan Jaworski

Chirurg plastyczny

2,9
2,7
2,4

17 lat temu miałam operację plastyczną nosa, który był za duży i garbaty która zakończyła się oszpeceniem. Nos po operacii jest krzywy - czubek nosa idzie w jedną stronę bardziej i nie jest na środku, nadal lekko garbaty, dodatkowo jest za szpiczasty co sprawia że wygląda jak ptasi dziób a nie nos, no i nie oddycham normalnie, mam problem z pobieraniem powietrza jedną dziurką co oznacza że mam krzywą przegrodę, jedna dziurka jest lekko też mniejsza. Generalnie wygląda fatalnie, na zdjęciach światło pokazuje całą asymetrie w kształcie S. Powinnam jeszcze wspomnieć ,że jak dotykam nosa z prawej strony czuję jakby mnie przeszywał prąd, co oznacza, że mam jakieś nerwy uszkodzone. Gdy leżę na boku, nos "spływa" w bok też bo nie ma podparcia, ten konował wyciął mi za dużo tkanek !!! Byłam z reklamacją, zostałam potraktowana okropnie, lekarz wyjął zdjęcie sprzed i pytał czy ten był lepszy poddenerwowanym tonem, nie przyznał się do błędu. Poszłam na konsultacje do innych lekarzy, aby zapytać o korektę, niestety nie chcą się podjąć, mówią że to cud że on przy usunięciu prawie całej chrząstki jak to stwierdzili (!) jeszcze się trzyma jakoś !!! To jest makabra!!! Co robić po takim okaleczeniu???? Odradzam wszystkim tego rzeźnika a nie lekarza !!!! Zniszczył mi urodę i psychikę.

Niestety operacja nie powiodła się. Nos. Prawie żadny efekt. Nie miałam krzywej przegrody, a teraz kwalifikuję się na operację przegrody. Z uwagi na to mam raz w tygodniu wyciek z nosa w postaci kataru wodnistego. Nie polecam. Przestrzegam wręcz

dr. operował mi nos parę lat temu.. efekt super..

dr. operował mi nos parę lat temu.. efekt super..

10 lat temu miałam operację nosa u dr Jaworskiego oraz 2 poprawki. Nieudane. Dorobiłam się astmy kaszlowej z powodu - jak sądzę - złej cyrkulacji powietrza przez nos (mam nadal skrzywioną przegrodę). Sam nos wygląda fatalnie, ale ze względu na stan zdrowia i wiek (mam 60 lat) boję się ponownie poddać operacji. Nie polecam tego lekarza.

Nie polecam. Miałam poprawkę. Kolejne cierpienie. Do dziś nie jestem zadowolona.

Dwa lata temu mialam operacje nosa, korekta, ktora miala odbyc sie w dwoch etapach. Po pierwszym zabiegu - zwezeniu czubka nosa bylam bardzo niezadowolona - nie bylo spodziewanego efektu. Operacja zostala wykonana metoda zamknieta i zostaly po niej grube blizny, ktore na zewnatrz sa widoczne jako trwala opuchlizna. Mimo moich reklamacji Jaworski upireral sie, ze wszystko jest w porzadku. Nie przymonwal zadnej mojej argumentacji, ze praktycznie nie ma zadnych efektow,za co zaplacilam 4000 zl. Nie zgodzil sie na poprawke. Bardzo nalegal na drugi etap, czyli wstawienie implantu, co mialo kosztowac nastepne 1500 zl. Na szczescie dla samej siebie nie zgodzilam sie na to. Pozniej, po konsultacji u innego chirurga plastyka, dowiedzialam sie, oprecja zostala zle zrobiona stad opuchlizna. Powinna byc wykonana metoda otwarta oraz ze rodzaj implantu, ktory proponowal Jaworski jest wypychany przez organizm po ok 10 latach !!!
Szczegolnie odradzam jego zabiegi !!!!

Dzieki niemu mam śliczną żonę i córeczkę. Byłem kiedyś zakompleksiony (uszki mam wielkie ale już nie odstające) w tej chwili pozostały mi tylko niemiłe wspomnienia.

Dzieki niemu mam śliczną żonę i córeczkę.
Byłem kiedyś zakompleksiony (uszki mam wielkie ale już nie odstające)
w tej chwili pozostały mi tylko niemiłe wspomnienia.

Świetny lekarz. Operował mój nos kilka miesięcy temu. Miałam paskudny garb na nosie. Od zawsze to był mój problem, już w podstawówce nazywali mnie z tego powodu Gargamel. Żałuję, że tak późno trafiłam do Pana Doktora, mogłam tę operację zrobić wcześniej. Doktor Jaworski dokładnie wyjaśnił mi na czym będzie polegać operacja, jak będzie przebiegać i jakie mogą być konsekwencje. Wszystko przebiegło według planu, później oczywiscie była wizyta kontrolna. Naprawdę polecam. Nie mogę uwierzyć w prawdziwość tych wpisów poniżej, chyba piszecie o innym lekarzu.

Mnie kilkanaście lat temu poprawiał usta po wypadku, usta były wcześniej prosto zeszyte w spitalu, ale pod nimi było takie małe zgrubienie przy bliźnie z jednej strony, które spowinien wyciąć i na logikę biorąc zasugerowałam , żeby przeciągnął nacięcie symetrycznie na kawałek skóry z drugiej strony, wtedy będzie równo. Niestety, Pan doktor stwierdził że się nie znam i wymyślił taki zagmatwany zabieg z przecinaniem wargi od wewnątrz włącznie, że skrzywiło mi to usta i do dzisiaj mam jedną krzywą wargę.

operacje nosa robiłam ponad rok temu dzisiaj wiem,że to jedna z najlepszych decyzji w moim życiu wreszcie, bez wstydu patrze w lustro i wreszcie akceptuje siebie samą.. naprawdę polecam!

operacje nosa robiłam ponad rok temu
dzisiaj wiem,że to jedna z najlepszych decyzji w moim życiu
wreszcie, bez wstydu patrze w lustro
i wreszcie akceptuje siebie samą..

naprawdę polecam!