lekarz Stefan Jeznach

Chirurg ogólny, Urolog

Z bardzo dobrym podejściem do pacjenta. Bardzo wnikliwy lekarz. Z wielkim zaangażowaniem w stosunku do pacjenta. Lekarz o bardzo wysokiej kulturze osobistej. Tłumaczy dokładnie wszystko.

Świetny lekarz. Bardzo dobry specjalista z dużym doświadczeniem. Do każdego pacjenta podchodzi bardzo rzetelnie i z pełnym profesjonalizmem. Uprzejmy z wysoka kulturą osobistą. Szczerze polecam!

Polecam Pana Stefana. Świetny lekarz z dobrym podejściem do pacjenta, zawsze ma czas na wytłumaczenie. Stawia dobre diagnozy a do tego jest uprzejmy

Wysoka kultura, duża wiedza medyczna, ma czas na wyjaśnienie najmniejszego szczegółu na temat choroby. Serdecznie polecam.

bardzo kulturalny i kompetentny lekarz. Polecam.

bardzo kulturalny i kompetentny lekarz. Polecam.

kulturalny,duża wiedza medyczna,mający czas dla pacjenta,wyjasniający wszystkie niejasności,