lekarz Stefan Leśkow

2,9
2,7
2,9
2,7

Mądry i dobry lekarz. Z dużym doświadczeniem zawodowym. Pomógł mi skutecznie blokadami na staw biodrowy i kręgosłup. Zanim do Niego trafiłem zaliczyłem kilka nieudanych wizyt u innych ortopedów. Dzisiaj sprawdzałem czy jeszcze przyjmuje bo ma iść do niego moje Dziecko. Bywałem u niego zarówno na NFZ jak i prywatnie.

Widząc negatyw w opinni, nie zgodzę się z tym. Blokady, są, krioterapia jest-zabiegi kosztują. Lecz jeżeli pacjent z nastawieniem że ma zapłacić wchodzi... z twarzą na "kwintę"!!!??? to o czym, tu rozmowa!!!. Pamiętam p. Leśkowa ze szpitala na 1 Maja/obecnie J.Pawła II . lekarz znakomity. Pozdrawiam. Musimy wraz z żoną do pana wrócić, stare kontuzje powracają, nowe pojawiają się.

kasa i za drzwi :(( zimne oczy , które liczą tylko pieniądze i komentarz tylko 250,00 zł ,za zatrzyk !!!!!!!!!!!! to nie jest drogo !!!!! nie polecam

Świetny lekarz, z olbrzymią wiedzą i doświadczeniem. Gorąco polecam!!! Wspaniałe poczucie humoru i duża inteligencja!

Wizyta nie trwała 3,5 minut. Nie spojrzał nawet w kartę chorobową i nie przejrzał zdjęć RTG, USG. Nieprzyjazny i ma się wrażenie jakby się było kolejną jednostką chorobową . Na bazie moich doświadczeń nie polecam nikomu tego lekarza.

Dzięki wspaniałej, profesjonalnej opiece doktora mogę chodzić, nie cierpię w bólu, tak jak było to we wrześniu 2012 roku. A w piątek dr. Leśkow wykona mi artroskopię, dziękuję bardzo. Wspaniały lekarz z doświadczeniem,szczerze polecę każdemu choremu.Ci,którzy wydają złą opinię o doktorze muszą być również chorzy na głowę. Jak tak można?!

Lajza , oszust i wszystko co najgorsze ! Naciaga na kase jak tylko moze .

Lajza , oszust i wszystko co najgorsze ! Naciaga na kase jak tylko moze .

Leczenie bardzo9 skuteczne z trwałym efektem, co prawda rehabilitacja wymagała poświęcednia codziennie około 40 minut ćwiczeń których nie za bardzo lubiłem i zacząłem w nie wątpić ale po około 10 dniach zaczęła przynosić oczekiwane ustepowanie dolegliwości bólowych kolan.

Nie oceniam kompetencji bo wizyta trawłą 5 minut (i 150 pln) - najlepiej gdyby pacjent od razu przeszedł do "gabinetu obok" na płtne zabiegi.

nie polecam, naciągacz na kasę i kolejną wizytę . Chętnie robi blokady za które kroi ładną kasę