dr Stefan Rybakiewicz

Chirurg ogólny

27.09.2017 mialam zabieg usunięcia pechęrzyla żółciowego metodą laparoskopwą.Był to pierwszy w życiu mój zabieg operacyjny, bardzo się obawiałam okazało się że zupełnie niepotrzebnie.Wszystko odbyło się szybko, sprawnie i profesjonalnie, zupełnie tak jak opowiadał na pierwszej wizycie dr Rybakiewicz.Jestem bardzo wdzięczna całemu personelowi,a zwłaszcza pielęgniarce p.Danusi, która całą noc po zabiegu przy nas czuwała.Pozdrawiam wszystkich z oddziału chirurgii jednego dnia,a wszystkim niezdecydowanym polecam to miejsce. Wdzięczna pacjentka 😘

Wdzięczna pacjentka 😘

Klinikę PRAG-MED polecili mi znajomi. Powiedzieli: jedź zobaczysz jak wygląda profesjonalne podejście do pacjenta. Pojechałem, zobaczyłem, doświadczyłem. Pierwsza wizyta bardzo pozytywna. Bardzo szczegółowe omówienie sposobu wykonania zabiegu (przepuklina pachwinowa). Druga wizyta-piątek . Miłe powitanie przez Panie pielęgniarki, wskazanie pokoju do przygotowania się do zabiegu, między czasie Panowie doktorzy przychodzili i informowali mnie jeszcze raz na czym będzie polegał zabieg. W życiu nie spotkałem się z taką troską ze strony lekarzy. Podczas przygotowania do zabiegu Panowie informowali mnie o każdym ruchu z ich strony jaki wykonują. Po przebudzeniu szok, Pani pielęgniarka ...

Klinikę PRAG-MED polecili mi znajomi.
Powiedzieli: jedź zobaczysz jak wygląda profesjonalne podejście do pacjenta.
Pojechałem, zobaczyłem, doświadczyłem.
Pierwsza wizyta bardzo pozytywna.
Druga wizyta-piątek .
W życiu nie spotkałem się z taką troską ze strony lekarzy.
Po przebudzeniu szok, Pani pielęgniarka jest przy mnie, pomaga przejść do toalety.
Na stoliku komplet dokumentów potrzebnych do wypisu wraz ze zwolnieniem lekarskim oraz woda mineralna i materiały do higieny (gratis)-bajka.
Następny szok - po jakimś czasie Pani pielęgniarka przez kilkanaście minut każdemu omawia zasady postępowania po zabiegu, jaka dieta, higiena itp. i przygotowuje pacjentów do spotkania z lekarzem na zmianę opatrunku.
Szef osobiście z każdym pacjentem ponownie omawia przebieg operacji i zalecenia pooperacyjne.
Cały pobyt jest precyzyjnie zaplanowany w czasie.
Wielki szacunek i podziękowanie dla Całego Zespołu, który bardzo rzetelnie i z pasją wykonuje swoją pracę.
Pozdrawiam i polecam - Jacek P.

Gorące podziękowania dla całego zespołu Prag-Med za profesjonalizm, uprzejmość, życzliwość i poświęcony czas. Konkretne i rzeczowe wytłumaczenie choroby jak również leczenia. Placówka godna polecenia!

Pełen profesjonalizm w każdym detalu .Naprawdę polecam! Zarówno lekarz dr.Rybakiewicz jak i pielęgniarki pani Ewa i pani Danusia oraz zespół operacyjny pełen profesjonalizm ! POLECAM !

Witam, czy Pan doktor przyjmuje gdzies prywatnie ? I jak dlugo po wizycie czeka sie na operacje w Prag-Med. Dziekuje

Witam,

czy Pan doktor przyjmuje gdzies prywatnie ?
I jak dlugo po wizycie czeka sie na operacje w Prag-Med.

Dziekuje

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Warszawa"?

Maciej Charaziński

al. Stanów Zjednoczonych 23/14
SPSK im. Prof. Adama Grucy w Otwocku
ul. Konarskiego 13
05-400 Otwock
Specjalistyczna Przychodnia Rehabilitacyjna i Lecznicza "ORTO"
ul. Opaczewska 43 lok.125 (I piętro)

Janusz Greese Łyko

Chirurg plastyczny
CHIRURGIA PLASTYCZNA dr Janusz Greese Łyko - Złota
ul. Złota 6 m. 4
CHIRURGIA PLASTYCZNA dr Janusz Greese Łyko - Zgrupowania "Żmija"
ul. Zgrupowania "Żmija" 12