lekarz Stefan Stefura

Okulista

wahałem się, sprawdzałem i szukałem, ze znajomymi też rozmawiałem ale nie znali okulisty dla mojej mamy i znalazłem tu dr Stefurę. Mogę powiedzieć na tak i polecić. Dobry fachowiec, rozpoznał schorzenie i mama jest pod kontrolą lekarza, polecam.

Pan Doktor stawia diagnozę po wnikliwej obserwacji badań. Jest kompetentny i można Mu zaufać. Cechuje go rzetelność i trafność w ocenie schorzenia. Polecam dr Stefana Stefurę.

Pan Doktor stawia diagnozę po wnikliwej obserwacji badań.
Jest kompetentny i można Mu zaufać.
Cechuje go rzetelność i trafność w ocenie schorzenia.
Polecam dr Stefana Stefurę.

polecam doktora Stefure Mama po operacji zacmy po roku znowu przestała dobrze widzieć,bylismy u 3 okulistów zmiany okularów nic nie pomogły tylko 800 zł zmarnowane, sasiadka poleciła doktora, od razu wybadał że to znowu zaćma odrosła,umówił do zabiegu zaćmy za 2 tygodnie który wykonał w ...

polecam doktora Stefure
Mama po operacji zacmy po roku znowu przestała dobrze widzieć,bylismy u 3 okulistów zmiany okularów nic nie pomogły tylko 800 zł zmarnowane, sasiadka poleciła doktora, od razu wybadał że to znowu zaćma odrosła,umówił do zabiegu zaćmy za 2 tygodnie który wykonał w przychodni na Złotej Jesieni i mama teraz lepiej widzi jak po pierwszej operacji zaćmy, zabieg był na nfz bezpłatnie
polecam

Doktor, którego można polecić innym. Miły, serdeczny, a przy tym rzeczowy, bardzo solidny i konkretny. Specjalista z dużą wiedzą i empatią. Polecam;-)

Dobry lekarz, zna się bardzo dobrze, potrafi wytlumaczyc chorobe godny polecenia! Zeby takich fachowcow byloo jak najwiecej.

Wciąż poszukujesz "Okulista Kraków"?

OKOAKCENT Specjalistyczna praktyka chorób oczu Dr n. med. Marek Hanarz
ul. Kalwaryjska 63
Kraków

Centrum Diagnostyki Okulistycznej INTEROFTALMIKA s.c.
Fieldorfa Nila 10/3U
CONVEX S.C.