lekarz Stefan Stefura

Okulista

Dobry lekarz, można polecić. Ma wiele lat praktyki i tylko trzeba się cieszyć, że stara się też zaistnieć w internecie w XXI wieku. Dobrze wyjaśnia i doradza. Sporo mi wytłumaczył i jestem Panu wdzięczny za pomoc, pozdrawiam Bartek

wahałem się, sprawdzałem i szukałem, ze znajomymi też rozmawiałem ale nie znali okulisty dla mojej mamy i znalazłem tu dr Stefurę. Mogę powiedzieć na tak i polecić. Dobry fachowiec, rozpoznał schorzenie i mama jest pod kontrolą lekarza, polecam.

Pan Doktor stawia diagnozę po wnikliwej obserwacji badań. Jest kompetentny i można Mu zaufać. Cechuje go rzetelność i trafność w ocenie schorzenia. Polecam dr Stefana Stefurę.

Pan Doktor stawia diagnozę po wnikliwej obserwacji badań.
Jest kompetentny i można Mu zaufać.
Cechuje go rzetelność i trafność w ocenie schorzenia.
Polecam dr Stefana Stefurę.

polecam doktora Stefure Mama po operacji zacmy po roku znowu przestała dobrze widzieć,bylismy u 3 okulistów zmiany okularów nic nie pomogły tylko 800 zł zmarnowane, sasiadka poleciła doktora, od razu wybadał że to znowu zaćma odrosła,umówił do zabiegu zaćmy za 2 tygodnie który wykonał w ...

polecam doktora Stefure
Mama po operacji zacmy po roku znowu przestała dobrze widzieć,bylismy u 3 okulistów zmiany okularów nic nie pomogły tylko 800 zł zmarnowane, sasiadka poleciła doktora, od razu wybadał że to znowu zaćma odrosła,umówił do zabiegu zaćmy za 2 tygodnie który wykonał w przychodni na Złotej Jesieni i mama teraz lepiej widzi jak po pierwszej operacji zaćmy, zabieg był na nfz bezpłatnie
polecam

Doktor, którego można polecić innym. Miły, serdeczny, a przy tym rzeczowy, bardzo solidny i konkretny. Specjalista z dużą wiedzą i empatią. Polecam;-)

Wciąż poszukujesz "Okulista Kraków"?

OKOAKCENT Specjalistyczna praktyka chorób oczu Dr n. med. Marek Hanarz
ul. Kalwaryjska 63
Kraków

Centrum Diagnostyki Okulistycznej INTEROFTALMIKA s.c.
Fieldorfa Nila 10/3U
CONVEX S.C.