lekarz Stefan Stefura

Okulista

29.03.2017

Doktor, którego można polecić innym. Miły, serdeczny, a przy tym rzeczowy, bardzo solidny i konkretny. Specjalista z dużą wiedzą i empatią. Polecam;-)

22.02.2017

Dobry lekarz, zna się bardzo dobrze, potrafi wytlumaczyc chorobe godny polecenia! Zeby takich fachowcow byloo jak najwiecej.

Aga

02.10.2013

Do Pana Stefury chodzę już ponad 3 lata z powodu plamki , która Panu doktorowi nie daje spokoju.Podejrzenie jaskry więc częste kontrole , badania pola widzenia , badanie cisnienia oka , dna oka. Na wszystko ma czas , patrzy na nowe wyniki , porównuje z poprzednimi. Wysyła na dodatkowe specjalistyczne badania. I wcale nie chodzi o kasę , bo badania specjalistyczne , laserowe na nfz , leczenie na nfz , jedyne badanie , za ktore muszę zapłacić to tomografia oka. Spokojny , zawsze uśmiechnięty , sympatyczny lekarz , jestem zadowolona ,że "czuwa" nad zdrowiem moich oczu. jestem spokojna i zadowolona. Kontroluję się w przychodni w Skawinie.

Katarzyna

26.06.2013

Niezbyt dobre wrażenie. Ironiczny, arogancki, patrzący na pacjenta z pobłażliwością. Miałam odczucie, że robi mi łaskę, że mnie przyjmuje.

06.08.2012

BARDZO DOBRY LEKARZ GODNY POLECENIA, POŚWIĘCA PACJĘNTOWI WYSTARCZAJĄCĄ ILOŚC CZASU.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Okulista Kraków"?

OKOAKCENT Specjalistyczna praktyka chorób oczu Dr n. med. Marek Hanarz
ul. Kalwaryjska 63
Kraków

Centrum Diagnostyki Okulistycznej INTEROFTALMIKA s.c.
Fieldorfa Nila 10/3U
CONVEX S.C.