lekarz Stefan Stefura

Chciałbym podziekować za rzetelne badanie , trafioną diagnoze i leczenie ,polecam dra Stefana Stefure

Konkretny i kompetentny specjalista,rozpoznał zapalenie tęczówki i trafił z leczeniem szkoda że tak trudno sie zarejestrować do dra Stefana Stefury

Beznadziejny lekarz! Do pracy przyszedł spóźniony (65 minut). Był niegrzeczny, miał wyraźnie lekceważący stosunek do pacjenta, czułam się traktowana jak powietrze. Nie usłyszałam żadnej diagnozy, jedynie wręczył mi kartkę z nazwą jakichś kropli i rzucił w powietrze: „Następna kontrola za pół roku”. Taka „konsultacja” to strata czasu i nerwów. Jakaś starsza pani wychodząca z gabinetu przede mną pożaliła się „Pan doktor źle mnie potraktował. Gniewał się, bo ja źle słyszę”. No cóż, takiego „lekarza” należy omijać szerokim łukiem. Szkoda, że nie mogę dać zero gwiazdek, że najniższa możliwość to jedna. Nigdy więcej!

Lekarz może i dobry, ale ciągle się spóźnia, albo nie przyjeżdża. Pacjenci czekają, a Pan doktor chyba ma to gdzieś. Czy tak zachowuje się lekarz?

Polecam Doktora każdemu, kto ma jakikolwiek problem z oczami. Miałam problem z rogówką oka ale po leczeniu Doktora wszystko wróciło do normy. Każdemu mogę z czystym sumieniem polecić Doktora Stefana Stefurę

Każdemu mogę z czystym sumieniem polecić Doktora Stefana Stefurę

wahałem się, sprawdzałem i szukałem, ze znajomymi też rozmawiałem ale nie znali okulisty dla mojej mamy i znalazłem tu dr Stefurę. Mogę powiedzieć na tak i polecić. Dobry fachowiec, rozpoznał schorzenie i mama jest pod kontrolą lekarza, polecam.

Pan Doktor stawia diagnozę po wnikliwej obserwacji badań. Jest kompetentny i można Mu zaufać. Cechuje go rzetelność i trafność w ocenie schorzenia. Polecam dr Stefana Stefurę.

Pan Doktor stawia diagnozę po wnikliwej obserwacji badań.
Jest kompetentny i można Mu zaufać.
Cechuje go rzetelność i trafność w ocenie schorzenia.
Polecam dr Stefana Stefurę.

polecam doktora Stefure Mama po operacji zacmy po roku znowu przestała dobrze widzieć,bylismy u 3 okulistów zmiany okularów nic nie pomogły tylko 800 zł zmarnowane, sasiadka poleciła doktora, od razu wybadał że to znowu zaćma odrosła,umówił do zabiegu zaćmy za 2 tygodnie który wykonał w przychodni na Złotej Jesieni i mama teraz lepiej widzi jak po pierwszej operacji zaćmy, zabieg był na nfz bezpłatnie polecam

polecam doktora Stefure
polecam

Doktor, którego można polecić innym. Miły, serdeczny, a przy tym rzeczowy, bardzo solidny i konkretny. Specjalista z dużą wiedzą i empatią. Polecam;-)

Dobry lekarz, zna się bardzo dobrze, potrafi wytlumaczyc chorobe godny polecenia! Zeby takich fachowcow byloo jak najwiecej.