lekarz Stefan Szymanski

1,9
1,6
1,5
1,7

Nie polecam tego lekarza. Byłam u niego 11 lat temu i był fajny miły a teraz potraktował mnie arogancko no wysyłaniu od niego z płaczem kiedyś go ceniłam. A po tej wizycie nie czuję się jak dorosła kobieta mająca już 2 dzieci ale jak głupia gówniara żenada

Jestem pielęgniarką na emeryturze.Przez wiele lat pracowałam w szpitalu z Doktorem Szymańskim.Jest normalnym lekarzem,a także dobrym człowiekiem.Nigdy nie słyszałam,aby wyrządził komuś krzywdę.Ten stos bzdur,oszczerstw i kłamstw świadczy o tym,że macie problem ze swoją osobowością albo brak zajęcia w domu. Gdzie wasza chrześcijańska moralność,umiłowanie bliźnich i szacunek wobec drugiego człowieka....gdzie wasza pokora?!Żaden z Was kto napisał te kłamstwa nie ma kryształowego sumienia.Jeżeli chcecie zbawiać świat zacznijcie najpierw od samych siebie.Życzę Wam,aby Was nigdy nie spotkała taka fala nienawiści-BO NIEZBADANE SĄ WYROKI BOSKIE.Kto jest bez grzechu niech pierwszy rzuci kamień...a kto mieczem wojuje TEN OD MIECZA GINIE!

Zastanawiam się czym kierują się panie wypisujące takie opinie. Lekarz nie musi być miły, a konkretny i kompetentny. Sama jestem młodą osobą i z pełna świadomością zmieniłam ginekologa na pana dr Szymańskiego. Uważam, że należy u niego również być osobą konkretną, pytać o wszystko, a on wtedy pomoże.

Nie polecam nikomu tego lekarza.Pierwszy raz miałam do czynienia z tak aroganckim,niekompetentnym lekarzem...Nie chcial,mi wykonać żadnego badania,ciegle powtarzał cytuje "po co do niego przylazlam"...Z gabinetu wyszlam, po kilku minutach ,trzaskajac drzwiami.

wow :) widze ze lekarz do którego chodze ma same negatywne komentarze :) ja jednak nie mam mu nic do zarzucenia przynajmniej jak na razie :) jestem w 19 tyg ciazy, do tej pory na kazdej wizycie ( chodze do przychodni nie prywatnie:) jest miły, wszystko wytłumaczy i doradzi. Mysle ze nie jest taki zły chociaz kazdy kto słyszy nazwisko tego lekarza ma do powiedzenia mi cos negatywnego na jego temat:)

Miałam dobre zdanie o tym lekarzu. Po urodzeniu pierwszego dziecka dostałam zapalenia piersi. Wylądowałam na pogotowiu. Poradził, wypisał leki. Swoją opinię oparłam również na opinii znajomej, która stwierdziła, że jest to ludzki lekarz. niestety moja niedawna wizyta u niego całkowicie wpłynęła na zmianę opinii. Zostałam potraktowana jak głupia baba, która ma problem ze zrozumieniem czegokolwiek. Ponadto dziecko w łonie matki według tego lekarza nie jest człowiekiem, ani tym bardziej dzieckiem (no cóż zapewne w brzuchach nosimy muszki owocówki). Ponadto sam stwierdził, że już się w życiu napracował. Chyba wiele to wyjaśnia. Stanowczo nie polecam.

ten lekarz z nazwy,przed wyjsciem do pracy najpierw zaglada do wszystkich smietników , czy czasem nie ma resztek jedzenia,które ludzie zostawiają bezdomnym kotom i psom,nastepnie podnosi z brudnej ziemi i wyrzuca do kontenera,i taki ufajdany z całą masa zarazek idzie do gabinetu ,tam brudnymi rękami dotyka pacjentki ,ochyda.Gdzie jest sanepid?

To co przeszłam przez tego lekarza to istne piekło. Przez tego palanta poroniłam pierwszą ciążę. Dziewczyny, kobiety odradzam z całego serca!!!! Jak po wszystkim poszłam na wizytę kontrolną i poprosiłam o wypisanie mi skierowania na badanie toksoplazmozy to zapytał czy mam kota, gdy potwierdziłam kazał mi dokupić jeszcze dwa. Jeżeli tylko możecie to na prawdę nie chodźcie do tego Ginekologa bo tylko zaszkodzicie sobie.

To co mi się przydarzyło u tego lekarza, to jest gorzej niż zle, TOTO nie nadaje sie na ginekologa nawet na weterynarza bo zwierzęta nie wytrzymałyby jego głupoty.człowieku zostaw prace młodym i lepszym.A jeszcze nie wiadomo czy lubi zwierzęta bo ludzi nie lubi.

Poszłam na wizytę do pana Szymańskiego w 8tyg ciąży, zostałam obrażona ponieważ pokazałam mu badanie USG z przed kilku dni:) , które wg niego było bezsensowne. Po czym porównał płód na zdjęciu do nic nieprzypominającej kropki. Chciałam wyjść po kilku minutach, ale poczekałam aż zakończył swoją litanię zdań jakie to kobiety obecnie są śmieszne i przewrażliwione. Stanowczo odradzam wizyty - no chyba że prywatnie, bo wtedy podobno jest "do rany przyłóż".