lekarz Stefania Karczewska

Pediatra

Pani doktor była moim lekarzem, a teraz jest mojego synka. Jest kompetentna, miła, z super podejściem zawsze wysłucha i doradzi kazdy problem rozwiaze . Nie zamienila bym pani dr w zyciu na innego lekarza :) polecam!!!!

Najlepszy pediatra pod słońcem ,ufam Pani doktór pod każdym względem ,moje smyki mkną do pani karczewskiej jak do mamy więc świadczy to o jej bardzo dobrym podejściu do dzieci .Jest wspaniałym Pediatra

cudowny czlowiek, kajlepszy pediatra w okolicy, bardzo zaluje ze przeszla do bolszewa , jednak nic ie stanelo na przeszkodzie abym jezdzila tam rowniez-na koniec swiata za nia pojde:))zespol ktory tam pracuje jest grzeczny,mily,cieply i kompetentny, tylko za wzor podac nalezy poradnie w bolszewie

Bardzo uprzejma, z odpowiednim podejściem do dzieci. Mój syn który wcześniej bał się chodzić do lekarza, bardzo chętnie chodzi do tej lekarki. Lekarka nigdy nie zbywa pacjentów. Bardzo polecam

Jest fajna miła :) na pewno lepsza o 100 % od masłowskiej

Jest fajna miła :) na pewno lepsza o 100 % od masłowskiej

Wciąż poszukujesz "Pediatra Wejherowo"?

Kusocińskiego 1 lok. 19
84-200 Rumia
Ogrody Nanickie 18
ul. Pucka 11/gab.16

Bąkówka
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Kaszuby"
ulica Pomorska 9