lekarz Stefania Kolek

Doskonały lekarz.Polecam z całego serca. Lekarz rodzinny, pediatra pełny profesjonalizm. Lekarz z sercem i oddaniem , zawsze chętna do rozmowy i pomocy. Wiele lat moja rodzina leczy się u Pani doktor nigdy nas nie zawiodła ani jako lekarz ani jako człowiek.

nie polecam nikomu...niekompetentna lekarka.gburowata.

nie polecam nikomu...niekompetentna lekarka.gburowata.

Nie zgodzę się z negatywnymi opiniami na temat Pani doktor, ponieważ jeszcze nigdy nie odmówiła wypisania skierowań do specjalisty i na badania. Jest miłą i kompetentną osobą i ma wspaniałe podejście do swoich małych pacjentów i do rodziców także.

Parę lat temu byłem u pani doktor na praktykach, widziałem jak stara się każdemu przedstawić problem,wytłumaczyć rodzicom co i jak a z dziećmi także ma świetny kontakt. jeśli chodzi o zlecenie badań, to nie spotkałem się z przypadkiem żeby odmówiła komukolwiek, pamiętajcie jednak,że lekarz czasem także musi mieć podstawę aby je zlecić. jeśli rodzic chce się dla własnego spokoju przekonać czy dziecko ma wyniki w normie, może sam pójść z dzieckiem na badania, zwykła morfologia kosztuje bodajże 8zł. jeśli chodzi o brak czasu dla pacjenta, również się nie zgodzę, ponieważ, wyobraźcie sobie czasem,że jesteście na miejscu pani doktor i macie ok 8min dla 1 pacjenta,jeśli ich liczba jest "planowa" a b często więcej jest pacjentów zarejestrowanych.a pani doktor rzadko wychodzi z pracy o godzinie w której oficjalnie kończy pracę. pani doktor jest na bieżąco jeśli chodzi o wiadomości medyczne, i uczestnicząc w licznych szkoleniach wykorzystuje zdobytą wiedzę w praktyce. pamiętajmy też,że każdy lekarz ma poza gabinetem inne obowiązki, w tym wypadku np prowadzenie ośrodka zdrowia. moim skromnym zdaniem jest uprzejmym, kompetentnym i dobrze wyedukowanym lekarzem. pozdrawiam i życzę wszystkim dużo zdrowia:)

nie mam zaufania do pani doktor przez złą diagnozę podwójnie płaci się za leki

nie mam zaufania do pani doktor przez złą diagnozę podwójnie płaci się za leki

przerażająca oszczędność na badania i specjalistów. Jedynie pocieszające, że czasami daje

Jestem zaskoczona opiniami że Pani doktor nie daje skierowań do specjalistów ponieważ nam się to nigdy nie zdarzyło kiedy była taka potrzeba sama decydowała że dziecko powinien zbadać specjalista i kiedy niepokoiło mnie coś u dziecka i prosiłam o skierowanie nigdy mi nie odmówiła. Przy tym jest bardzo miłą osobą i daje wyczerpujące odpowiedzi o przebiegu choroby jak i leczeniu. A co najważniejsze kiedy coś się dzieje zawsze można do niej zadzwonić i zawsze odpowie na każde pytanie co uważam jest dużym plusem bo są lekarze, którzy uważają że po godzinach pracy nic ich nie obchodzi a Pani doktor jest dla naszego dziecka zawsze pomocna.

niechętna do badań diagnostycznych i leczenia u specjalistów , liczy sią kasa

niechętna do badań diagnostycznych i leczenia u specjalistów , liczy sią kasa

pani przyjmuje poza kolejnocią, nie daje skierowań, mimo ewidentnych potrzeb do specjalisty, a o badaniach to trzeba marzyć

nie ma innego w rejonie, natomiast stara się wszystkich przyjąć, niechętnie daje skierowania na badania i do specjalisty