dr n. med. Stefania Łopacz-Stoczek

Neurolog

W dni przyjęć tj we wtorki i czwartki przyjmowanie są wszyscy pacjenci zgłaszający się na wizytę! Specjalista neurolog z wieloletnim doświadczeniem w diagnostyce i leczeniu schorzeń układu nerowego w warunkach szpitalnych i ambulatoryjnych.. W ramach Gabinetu prowadzona jest diagnostyka schorzeń neurologicznych, leczenie, oraz opieka nad chorymi z padaczką, chorobą Parknsona, po przybytym udarze mózgu, ze stwardnieniem rozsianym, z bólami głowy , migreną,, bólami kręg...

Pragnę serdecznie podziękować Pani Doktor za kompleksowe zajęcie się moim zdrowiem fizycznym i psychicznym.Wieloletnie dolegliwości bólowe powodowały spadek nastroju, czasem graniczący z załamaniem nerwowym.Dzięki opiece Pani Doktor i owocnemu leczeniu bólu poprzez odpowiednio dobrane leki i rehabilitację,dziś jestem zupełnie innym człowiekiem! Mimo 70-lat czuję się młodo i mam jeszcze wiele planów na dalsze lata. Dziękuję Pani Doktor i bardzo gorąco polecam znajomym i wszystkim potrzebującym opieki neurologicznej.Kłaniam się nisko i życzę wszystkiego co najlepsze,Hanna

Pani doktor rzeczowo podeszla do moich problemow ze zdrowiem, wyjasniala moje watpliwosci i odpowiadala na pytania, potrafi sluchac i zainteresowac sie dolegliwosciami. Wzbudzila moje zaufanie!

Znakomity lekarz życzliwy i kopetentny. Pani Doktor pomogła mi w leczeniu dolegliwości z którymi walczyłem bezskutecznie przez wiele lat. Serdecznie polecam!!!!

Znakomity lekarz życzliwy i kopetentny.

pełny profesjonalizm, zawsze uśmiechnięta, uprzejma. Polecam

pełny profesjonalizm, zawsze uśmiechnięta, uprzejma. Polecam

DOBRY NEUROLOG, UZYSKAŁEM POTRZEBNE INFORMACJE O CHOROBIE, MAM ZLECONE WŁAŚCIWE LECZENIE, JESTEM POD OPIEKĄ KOMPETENTNEGO LEKARZA. POLECAM!

Wciąż poszukujesz "Neurolog Rybnik"?

Strzelców Bytomskich 11
ul. Jagiellońska 7 Rydułtowy