dr n. med. Stefania Łopacz-Stoczek

Neurolog

W dni przyjęć tj we wtorki i czwartki przyjmowanie są wszyscy pacjenci zgłaszający się na wizytę! Specjalista neurolog z wieloletnim doświadczeniem w diagnostyce i leczeniu schorzeń układu nerowego w warunkach szpitalnych i ambulatoryjnych.. W ramach Gabinetu prowadzona jest diagnostyka schorzeń neurologicznych, leczenie, oraz opieka nad chorymi z padaczką, chorobą Parknsona, po przybytym udarze mózgu, ze stwardnieniem rozsianym, z bólami głowy , migreną,, bólami kręg...

Świetny lekarz, o dużym doświadczeniu i wiedzy. Bardzo rozsądne i indywidualne podejście do pacjenta. Szczerze polecam i pozdrawiam Panią doktor Stefanię Łopacz Stoczek.

Chodziliśmy do Pani Doktor z naszym synem i dołączam się do wszystkich pozytywnych opinii. Pani Doktor z klasą Chyba nigdy w życiu nie spotkałem się z lepszym podejściem lekarza do pacjenta. W pełni kompetentna. Wysłucha poradzi, uspokoi, wytłumaczy. Nie odbywa wizyt na zasadzie - szybko i następny proszę. Zawsze poświęci pacjentowi tyle czasu ile trzeba. Wzbudza zaufanie. Do tego bardzo uprzejma i miła. Lekarz godny polecenia!!!

Pani doktor jest bardzo dobrym diagnostą, świetnym fachowcem i do tego przemiłą i kontaktową osobą. Gorąco polecam tego specjalistę.

Od wielu lat opiekuje się nami Pani doktor Stefania Łopacz Stoczek. To lekarz o najwyższych kompetencjach. Fachowa pomoc i diagnostyka przeprowadzona w punkt. Do tego bardzo miła osoba z poczuciem empatii do tego stopnia że oprócz bycia neurologiem mogłaby udzielać porad psychologicznych. Pacjent wychodzi z gabinetu z uśmiechem. Nie podchodzi "szablonowo" do pacjenta.

Pani Doktor jest w pełni zainteresowana pacjentem, wnikliwie zapoznaje się z wynikami badań, daje potrzebne skierowania na badania oraz do szpitala jeśli to rzeczywiście konieczne, bada pacjenta, wykazuje troskę o jego stan zdrowia. Jest przy tym bardzo życzliwym i sympatycznym człowiekiem, widać, że zależy jej na pacjencie i robi wszystko, aby mu pomóc. Serdecznie polecam, bo takich lekarzy spotyka się rzadko. Szczerze mogę polecić.

Pani doktor bardzo pomogła mi w trudnym dla mnie momencie. Ma świetne podejście do pacjenta, a dodatkowo bije od niej spokój i opanowanie. Pani doktor ma bardzo duże doświadczenie i zna się na rzeczy. Zauważyłam poprawę, a dzięki regularnemu stosowaniu leków wróciłem do funkcjonowania z przed choroby. Przyznam, że trochę bałam się wizyty u psychiatry, ale niepotrzebnie. Pani doktor to przemiłą osobą, czułem się bardzo komfortowo podczas wizyty. Śmiało mogę polecić tego lekarza

Panią doktor Stefanię Łopacz Stoczek uważam za jedną z najlepszych lekarzy neurologów w Rybniku. Niezwykle trafne diagnozy, skuteczne metody leczenia oraz co niezwykle ważne to wysoka kultura osobista. Pani doktor leczyła mojego ojca zmagającego się z Parkinsonem przez ponad dwadzieścia lat i przez niemal cały czas tato pozostawał samodzielny, co jest absolutnym wyjątkiem przy tej chorobie, Aktualnie Pani doktor zajmuje się moją mamą i również jestem pod wrażeniem jej wiedzy i doświadczenia. Z całą odpowiedzialnością mogę polecić Panią doktor

Nie polecam tej Pani doktor! Nie leczy wnikliwie, nie zna wszystkich chorób. Inny lekarz neurolog jak zobaczył jak był leczony mój ojciec to za głowę się złapał. Ta Pani doktor Nie wykryła poważnej choroby u mojego ojca!!! Nie polecam!!!

Pragnę serdecznie podziękować Pani Doktor za kompleksowe zajęcie się moim zdrowiem fizycznym i psychicznym.Wieloletnie dolegliwości bólowe powodowały spadek nastroju, czasem graniczący z załamaniem nerwowym.Dzięki opiece Pani Doktor i owocnemu leczeniu bólu poprzez odpowiednio dobrane leki i rehabilitację,dziś jestem zupełnie innym człowiekiem! Mimo 70-lat czuję się młodo i mam jeszcze wiele planów na dalsze lata. Dziękuję Pani Doktor i bardzo gorąco polecam znajomym i wszystkim potrzebującym opieki neurologicznej.Kłaniam się nisko i życzę wszystkiego co najlepsze,Hanna

Pani doktor rzeczowo podeszla do moich problemow ze zdrowiem, wyjasniala moje watpliwosci i odpowiadala na pytania, potrafi sluchac i zainteresowac sie dolegliwosciami. Wzbudzila moje zaufanie!