lekarz Stefania Pysz-Piechowicz

3,2
3,1
3,3
3,1

Wg.wstępnej oceny przy pierwszej wizycie bardzo mądre i fachowe podejście do pacjenta.Więcej tak oddanych lekarzy choć leczenie na kasę chorych.Polecam.

Zdecydowałem się na napisanie tych kilku słów z uwagi na negatywne komentarze, jakie dotyczą tego lekarza. A w żaden sposób nie mogę się z nimi zgodzić. Niestety, zadowolonym pacjentom nie chce się poświęcić tych kilku minut na opinię. Niezadowoleni zawsze znajdą na to czas... Jestem świeżo po wizycie u pani doktor w Ultramedicu. Uprzejmość, poważne potraktowanie pacjenta (mimo, że problem aż tak poważny nie był...) i ogromna życzliwość. To wszystko połączone z niesamowitą kompetencją. Warto bowiem wiedzieć, że pani dr Piechowicz ma bogate doświadczenie kliniczne i praktykę z zakresu urologii onkologicznej i chirurgii, co ma szczególne znaczenie dla pacjentów onkologicznych (do których na szczęście ja się nie zaliczam). Pomimo tego, że moja wizyta dotyczyła tylko interpretacji wyników i pomimo, że te wyniki okazały się bardzo dobre-zostałem profesjonalnie przebadany (m.in. USG) i zostały mi udzielone bardzo dokładne informacje na temat tych wyników. Zgodzę się z którymś z przedmówców, że pani doktor nie jest odpowiednią osobą do poplotkowania. Ale nie zgodzę się w żadnym razie, że olewa pacjentów i nie poświęca im właściwej uwagi. Ze swojej strony jak najszczerzej polecam tego lekarza.

Powiem w ten sposób: Jeżeli ktoś udaje się do lekarza na ploty albo żeby ponarzekać, to u Pani Piechowicz nie znajdzie zrozumienia. Ale jeżeli pacjent oczekuje pomocy i rzetelnego podejścia do jego problemu, to z pewnością nie zawiedzie się na kompetencjach Pani doktor. Krótko mówiąc świetny, doświadczony i bardzo konkretny fachowiec. W moim przypadku diagnoza postawiona szybko, prawidłowo i z natychmiastowymi pozytywnymi efektami leczenia.

W dniu 27-02-2015 w przychodni na Żółkiewskiego 40, pani doktor, gdyby nie przypomnienie recepcjonistki zapomniałaby o przyjmowaniu pacjentów (4 m-ce czekania na wizytę). Przyjechała w złym humorze.

Przyjechała w złym humorze.

Mogę powiedzieć same dobre słowa na temat Pani doktor. 13 lat temu miałem trudny dla mnie problem i po wizycie mam spokój po dziś dzień. Pani Stefania może nie jest wylewna, ale za to świetny fachowiec. Polecam!

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Bielsko-Biała"?

ul. Wyzwolenia

Szpital Wojewódzki