lekarz Svitlana Guskova

Homeopata, Internista, Rehabilitant

Pani doktor leczy wielokierunkowo, słucha dobiera leki, jest cierpliwa, wnikliwa. Mnie wyleczyła z ostrego bólu i kilku przeziębień. Wymagana wcześniejsza rezerwacja wizyt, bo ma dużo pacjentów

Pani Doktor jest bardzo pozytywną osobą... Zawsze szuka sposobu jak pomóc danej osobie... Nigdy nie odwraca się od pacjenta i poświęca mu mnóstwo czasu mimo zakończonego leczenia. Należy dodać, że ja lecząc się u Pani Svitlany miałam 7 lat, wróciłam po 18 z innym problemem zdrowotnym, a ona dalej mnie pamiętała!!!! Szacunek bo to w dzisiejszych czasach jest rzadko spotykane.....

pierwszy raz skorzystalam z pomocy Pani doktor kilka lat temu, zdiagnozowala u mnie choroby o ktorych juz wiedzialam, ale leczenie konwencjonalne u specjalistow nie pomagalo. Skorzystalam z serii akupunktury i jad z pszczol. Niestety leczenie musialam przerwac z powodu wyjazdu z kraju wiec nie moge wypowiadac sie na temat skutecznosci leczenia ale jak tylko bede w Polsce to napewno zaciagne tam mojego meza, ktory choruje na cukrzyce. Namowilam moja mame na wizyte i diagnostyke i pamietam, ze Pani doktor zobaczyla moja mame w korytarzu i powiedziala ze ma chora tarczyce ...

Namowilam moja mame na wizyte i diagnostyke i pamietam, ze Pani doktor zobaczyla moja mame w korytarzu i powiedziala ze ma chora tarczyce a diagnostyka wykryla m.in. szczawiany w organizmie. Wszystko to okazalo sie prawda, po specjalistycznych badaniach. Dzisiaj mama jest na lekach i ma tarczyce pod kontrola.
Teraz namawiam kolezanke aby udala sie na irydodiagnostyke bo nie moze od roku poradzic sobie z coraz gorszym zdrowiem
w skrocie:
*kompleksowe hollistyczne podejscie
*jest lekarzem medycyny !!!
*duzo czasu poswieca pacjentowi
*bardzo dobrze tlumaczy choroby i wyjasnia jej zwiazki przyczynowo-skutkowe
*indywidualnie dobiera terapie bez naturalna polaczona z medyczna jesli taka potrzeba

Pani doktor jest osobą wyjątkowo ciepłą i uprzejmą. Jest świetną specjalistką, poświęcającą wiele czasu pacjentowi.

Pani doktor jest osobą wyjątkowo ciepłą i uprzejmą. Jest świetną
specjalistką, poświęcającą wiele czasu pacjentowi.

Przez 2 lata tylko Pani doktor pomogła zdiagnozować i wyleczyć naszego syna z alergii pokarmowej. Żadna przychodnia alergologiczna nie potrafiła porządnie zdjagnozować choroby. Podejście jakie ma Pani doktor do każdego pacjenta jest indywidualne, nie ma zaszufladkowywania pacjentów do danego rodzaju choroby i to jest naszym prawidłowe podejście. Polecm tego alergologa Krzysztof

Polecm tego alergologa
Krzysztof

Wciąż poszukujesz "Homeopata Luboń"?

Maya 1a

Żeromskiego 1
62-031 Luboń
Ratajczaka 9
62-032 Luboń

Przychodnia Lekarza Rodzinnego Nr 1 Andrzej Rudziński Sp.p.
Wschodnia 25/57
62-030 Luboń