lekarz Svitlana Guskova

Homeopata, Internista, Rehabilitant

Szczerze polecam Panią doktor, która jako jedyna rozpoznała objawy choroby u mojego syna. Indywidualne podejście do pacjenta owocuje tym, że nie są oni szufladkowani jak w przychodni. Dzięki niej syn nie choruje już od ponad rok. Pomogła również mojej mamie, której nik nie mógł poprawnie zdiagnozować. Jest lekarzem godnym polecenia!

Polecam bardzo wybór tego lekarza gdyż jest to osoba kompetentna, pomocna i podchodząca poważnie do swojej pracy. Ja osobiście jestem zadowolona z każdej wizyty,która przebiega bardzo miło, a rezultaty leczenia są widoczne i czuję się lepiej.

Jest ok ,sam byłem i polecam . Stosuje metody leczenia naturalne ale skuteczne

Jest ok ,sam byłem i polecam . Stosuje metody leczenia naturalne ale skuteczne

Polecam Panią Doktor z całego serca. Przywiozłam do gabinetu moją mamę z zapalaniem żołądka i dwunastnicy. Już 2 tygodnie cierpiała i była leczona 2 antybiotykami oraz trafiła do szpitala na pogotowie. Nic nie pomagało. Lekarze rozkładali ręce. Nawet szczegółowych badań nie zrobili. Dopiero leczenie u Pani Doktor Guskovej zdziałało cuda. Już po 3 wizytach było widać poprawę, po 2 tygodniach mama przestała odczuwać dokuczający ból. Teraz jest już po 10 zabiegach i jest jak nowo narodzona. W końcu widać radość na jej twarzy. Nie ukrywam, że dużo ta choroba jej dała i teraz ma jeszcze większą świadomość swojego ciała, choroba też uczy. Chciałam jeszcze podkreślić fakt, że u Pani Doktor jest zawsze wesoło... w końcu śmiech to zdrowie.

Pani Doktor bardzo mi pomogla. Bardzo cenie ja za to, ze laczy wiedze medyczna z metodami leczenia naturalnego. Jest mila, ciepla, zyczliwa osoba. Oby wiecej bylo takich lekarzy! Polecam!!! Mariusz

Mariusz

Wciąż poszukujesz "Homeopata Luboń"?

Maya 1a

Żeromskiego 1
62-031 Luboń
Ratajczaka 9
62-032 Luboń

Przychodnia Lekarza Rodzinnego Nr 1 Andrzej Rudziński Sp.p.
Wschodnia 25/57
62-030 Luboń