mgr Sylwester Kłosmgr Sylwester Kłos - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4zdjęcie #5

mgr Sylwester Kłos

Dietetyk, Trener

Specjalizuję się w odchudzaniu dorosłych i dzieci oraz chorobach dietozależnych i przy alergiach pokarmowych. Plany żywieniowe dobieram indywidualnie do danego przypadku uwzględniając tryb życia i preferencje smakowe.

Współpracuję, także z osobami, którym zależy na redukcji tkanki tłuszczowej oraz nabywaniu tkanki mięśniowej, jak również z tymi, którzy chcą poprawić samopoczucie, czy wzmocnić organizm. Swoją pracę rozpocząłem od siebie i zmieniłem swoje życie na lepsze, zmagając się z...

Ogromny profesjonalizm, odpowiedni kontakt z pacjentem. Pełen opis mojej choroby z dostosowaniem do niej właściwej diety, co pomogło mi w krótkim czasie zrzucić kilka kilogramów. Dzięki Panu Sylwestrowi wiem że jestem w stanie wyglądać dobrze, przy niewielkiej pracy. Wystarczy uważnie słuchać i stosować się do porad. Gorąco polecam tego dietetyka.

Gorąco polecam:) pełen profesjonalizm, indywidualne podejście, dostępność w każdej chwili, efekty widać po pierwszym tygodniu kuracji:)

Bardzo profesjonalnie i skutecznie !!! Mówiąc konkretniej nie mogłem zredukować swojej wagi przed zawodami poniżej 70kg ale dzięki odpowiedniej diecie i pomocy pana Sylwestra dziś to już tylko formalność !!!

Od dawna miałam problem z doborem właściwej diety. Dzięki poradom i wskazówkom Sylwestra czuję się świetnie! Jem zdrowo i we właściwych ilościach, mój metabolizm działa świetnie i....i wreszcie jestem zadowolona z swojej sylwetki :) Polecam każdemu, kto nie bardzo wie czy odżywi się prawidłowo i chce zgubić kilka zbędnych kilogramów. Sukces gwarantowany! Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję.

Wciąż poszukujesz "Dietetyk Gdańsk"?

mediart
80-298 Gdańsk
Klinika Baltica
al. Grunwaldzka 82 (centrum Manhattan)
80-244 Gdańsk
Akademia Skutecznej Diety - Gabinet Gdynia