dr Sylwester Kubik

Pan Doktor jest wspanialym lekarzem i czlowiekiem. Jestem szczesliwa,ze to wlasnie On poprowadzil moja ciaze. Czulam sie spokojnie,zawsze dostawalam odpowiedzi na wszystkie moje pytania oraz zalecenia i porady w odpowiednim momencie.

Świetny lekarz. Profesjonalne podejście i bardzo empatyczny człowiek. Dokładne omówienie badania i leczenia w sposób zrozumiały. Możliwość zadawania wielu pytań. Zdecydowanie polecam!

Pan ginekolog nie potrafi nawilżyć wziernika i się dziwi, że boli przy wkładaniu do narządów rozrodczych kobiety (chyba, że nie chce tego robić, bo się mści, albo zabiera do domu). Poza tym u zdrowej osoby potrafi zdiagnozować endometriozę... ciekawe. BRAK KOMPETENCJI, TEN PAN NIE POWINIEN WYKONYWAĆ TEGO ZAWODU. NIE POLECAM

BRAK KOMPETENCJI, TEN PAN NIE POWINIEN WYKONYWAĆ TEGO ZAWODU.
NIE POLECAM

Tragedia. Weterynarz lepiej traktuje swoich pacjentów. Życzę mu żeby kiedyś trafił na takiego urologia jakim on jest ginekologiem.

Podobnie jak przedmówczynie - trafiłam do tego lekarza w szpitalu MSWiA w Łodzi - i bardzo się z tego cieszę. W porównaniu do innych ginekologów z jakimi miałam do czynienia wygrywa w cuglach. Kompleksowo podchodzi do pacjentki, każdą dolegliwość skrupulatnie analizuje, jest uprzejmy i można z nim pożartować. Serdecznie polecam tego lekarza, szczególnie tym osobą, które mają nieprzyjemne doświadczenia z ginekologami lub planują swoją pierwszą wizytę u lekarza tej specjalizacji .

Kiedy zaszłam w ciąże był moim lekarzem prowadzącym jednak szybko zmieniłam. Koszty wizyt są za drogie i zmieniają się nie informując o tym pacjentów.To moja pierwsza ciążą a kiedy zadawałam pytania nie otrzymywałam jasnych odpowiedzi tylko zbywania. Za każdą poradę receptę trzeba było uiszczać opłatę. Sprzęt do wykonywania usg niezbyt dokładny jak na tą cenę. Na rutynowych badaniach nie przyszedł i nie zainteresował się mną pomimo, że byłam jego pacjentką. Nie polecam

Lekarz godny polecenia. Szczegółowy, konkretny :) Z czystym sumieniem mogę polecić każdej kobiecie. Poświęca dużo czasu jednej pacjentce, nie spieszy się, jest miła atmosfera. Lekarz z powołania. Życzę mu samych sukcesów. Ja jestem bardzo zadowolona, że udało mi się znaleźć lekarza godnego zaufania.

Na Pana Doktora Sylwestra Kubika trafiłam przez przypadek w szpitalu MSWiA - laparoskopowo usuwał mi torbiel z lewego jajnika. Jestem pod wrażeniem Jego postawy jako lekarza. Na moją prośbę, bez umówionej wcześniej wizyty (do szpitala przyszłam tylko na zdjęcie szwów do gabinetu zabiegowego), poświęcił mi czas i odpowiedział w sposób mnie satysfakcjonujący na moje pytania dotyczące dalszego leczenia. Odebrałam Go jako sympatycznego i niezmanierowanego lekarza. Polecam.

nie skomentuje kwalifikacji tego lekarza, moze i jest dobrze wyksztalcony, natomiast podejscie do pacjenta - zerowa empatia, zero delikatnosci, oschly, nieprzyjemny, kazal czekac na swojego lekarza i z nim rozmawiac, malo tego - po badaniu usg nie dostalam zadnego papierowego recznika do wytarcia sie, a bylam juz tak zestresowana podejsciem lekarza ze po prostu sie ubralam. takie podejscie w szpitalu MSW w Lodzi. nie jestem roszczeniowa, niegrzeczna, bylam wystraszona tym wszystkim co sie ze mna dzialo a spotkalam sie z takim traktowaniem. ginekolodzy maja przeciez swiadomosc ze stres w ciazy, ...

nie skomentuje kwalifikacji tego lekarza, moze i jest dobrze wyksztalcony,
takie podejscie w szpitalu MSW w Lodzi.
ginekolodzy maja przeciez swiadomosc ze stres w ciazy, a zwlaszcza zagrozonej, jest bardzo niewskazany.

Bardzo życzliwy, wyrozumiały, kompetentny lekarz, który okazuje zainteresowanie problemem jaki ma pacjentka; podczas badania USG prowadzi wywiad w celu zgłębienia problemu, podpowiada co można jeszcze zrobić, żeby ustalić źródło problemu. Zdobywa zaufanie od pierwszej wizyty. Poznałam Pana doktora w szpitalu MSWiA w Łodzi i bardzo polecam pacjentkom, które czują dyskomfort przed wizytą u lekarza ginekologa płci męskiej. Dzięki takiemu lekarzowi chce się chodzić na badania kontrolne. POLECAM :) Małgosia