dr n. med. Sylwester Wrona

Internista, Osteoporolog

2,6

Zakompleksiony bufon. Wprawia pacjenta w fatalny stan traktujac go przedmiotowo. Jesli nawet mógłby pomóc to mu sie nie chce . Odwala pańszczyznę. Pacjent po wizycie u niego czuje sie kretynem ,co absolutnie nie pomaga w powrocie do zdrowia. Ten co uważa że pacjent po siedemdziesiątce nie powinien juz żyć, a co dopiero leczyć się w ramach NFZ.

Lekarz ten przyjmuje w Centralnej Izbie Przyjęć Internistycznych przy Szpitalu Uniwrsyteckim w Krakowie,czyli ciężkie przypadki.Zgłosiłam się tam w ataku który objawiał się zasłabnięciem drżeniem mięśniowym,ostrym bólem i kurczami całego brzucha,odbiijaniem, wiatrami,kompletna bladościa twarzy i zasinieniem rąk i nóg .Lekarz podał mi kroplówke potrzymał kilka godzin na łóżku i wypuścił do domu z diagnozą NERWICY WEGETATYWNWJ!!Trzy dni później w kolejnym ataku w szpitalu na galla zdiagnozowano mi zapalenie pzydatków(niesłusznie),na końcu(po dwóch tygodniach potwornych cierpień) doczołgałam się do prywatnej kliniki gastrologicznej gdzie stwierdzono ZAPALANIE ŻOŁĄDKA,oraz osty atak WRZODÓW ŻOŁĄDKA I DWUNASTNICY.Doprowadzono mnie leczeniem do bardzo ciężkiego stanu i przysporzono mi niewyobrażalnych cierpień.NIEUK IGNORAT NIEBEZPIECZNY CZŁOWIEK.

To pierwszy lekarz który podszedł do mojego przypadku z troską,kompleksowo mnie przebadał,wydał trafną diagnoze.Po prostu kompetentny lekarz na właściwym miejsu. pacjenka

pacjenka

To znakomity specjalista endokrynolog i lekarz chorób wewnętrznych. Nie spotkałem jeszcze nigdy lekarza, który poświęciłby tyle czasu i w takim skupieniu mojej skromnej osobie. Pierwszy raz też spotkałem się z tym, że ktoś zobaczył mnie "w całości" a nie przez pryzmat jednego chorego organu. Pomimo pewnej szorstkości doktor Wrona wzbudza ogromne zaufanie dzięki bardzo wnikliwemu podejściu do pacjenta. Zdiagnozował to czego inni lekarze przez wiele czasu nie byli w stanie rozpoznać. Jestem ogromnie wdzięczny za wytyczenie właściwej drogi leczenia bo wreszcie - po latach - czuję się jak nowo narodzony. Chciałem jakoś wyrazić moją radość i wdzięczność ale oburzył się. Dobrze by było móc spotykać na swojej drodze jedynie takich oddanych zawodowi medyków. Dziękuję.
Antoni

Jest to lekarz zupełnie nowego typu . Pozorowana uprzejmość, za którą kryje się obcesowe zaintersowanie komercją. Bufonada i megalomania w miejsce troski o pacjenta, brak kultury osobistej i szacunku do pacjenta. Pierwsze pytanie do chorego : Gdzie pracuje mąż, syn itp. Całkowity brak kompetencji jako lekarza, wygórowane mniemanie o swojej wiedzy, które nie znajduje pokrycia w rzeczywistym zainteresowaniu patologią przypadku. Całkowity brak współpracy w tzw wywiadze pierszego stopnia . Nie pada pytanie , na co się pacjent leczy , choruje przewlekle itp. Stawia diagnozę wydumaną z palca na ogólny wygląd pacjenta. Boże chroń nas przed takim "TYPEM" , Kto kształci i daje stopnie naukowe takiom indywiduum.Traktuje pacjenta jak śmiecia bez rozumu czy wykształcenia. Stosuje niegodne Hipokratesa wybiegi, w poczuciu swojej wyższości. Nigdy więcej nie życzę nikomu spotkać go na swojej drodze. A wielu dobrych lekarzy starego porządku medycznego znam.