lekarz Sylwia Brzęczek-Kotas

Dzisiaj byłem u Pani doktor Sylwii Brzęczek-Kotas po raz pierwszy i raczej ostatni ponieważ zostałem uprzejmie (dlatego 3 gwiazdki) odesłany z kwitkiem. Pani doktor przyjmowała od 15 do 16. Od godziny 15 do 15:20 przyjęła pięciu pacjentów a kiedy zapytałem czy i mnie przyjmie usłyszałem, że ma dużo dokumentów do wypełnienia i mogę poczekać przynajmniej 40 min. i MOŻE mnie przyjmie jak zdąży. Dodam, że nie jestem bardzo chory (kaszel, gniecenie w klatce piersiowej i trochę kataru) i chciałem jedynie by sprawdziła mnie osłuchowo czy z płucami wszystko ok. Badanie trwałoby góra 5-10 min. Zastanawia mnie co u takich "lekarzy" jak Pani doktor Sylwia Brzęczek-Kotas zastąpiło empatię i troskę o zdrowie pacjenta?

Uważam że to naprawde lekarz z powołania,zleca wszystkie badania gdy cos niepokojącego sie dzieje,wypytuje szczególy.Nie ma porównania z doktor Krzemińska.,ona bardzo bagatelizuje.Dwa razy już się sparzyłam.uwazajcie na ta kobiete.

Gony polecenia lekarz.Rozpoznała nietypowe objawy choroby i potrafiła postawić trafną diagnozę.Dodam,iż moja choroba jest bardzo nietypowa,dlatego szacunek i podziękowanie dla Pani doktor.

bardzo dobry lekarz,zleca badania i nie bagatelizuje niczego.wykazuje zainteresowanie pacjętem co w dzisiejszych czasach jest mało spotykane.Polecam.

lekarz z powołania,dobrze że jest moim lekarzem rodzinnym bardzo mi pomogła

lekarz z powołania,dobrze że jest moim lekarzem rodzinnym bardzo mi pomogła

pani doktor bardzo mi pomogła i mojemu mężowi

pani doktor bardzo mi pomogła i mojemu mężowi

Naprawde polecam poświeća tyle czasu ile każdy potrzebuje podczas wizyty wynotowuje dolegliwości analizuje..,zleca często badania polecam