lek. med. Sylwia Krzykawska

Ortopeda, Lekarz sportowy

1,7

"Specjalizacja - ortopedia, traumatologia narządów ruchu. Absolwentka Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum UJ. Doświadczenie zawodowe zdobyła pracując m.in. w Specjalistycznym Szpitalu im. Ludwika Rydygiera, Szpitalu św. Rafała, a także w poradni chirurgii ręki centrum medycznego Multimedis.
Jest ponadto lekarzem sportowym piłkarzy i hokeistów MKS Cracovia. Odbyła szereg szkoleń z zakresu chirurgii ręki oraz technik mikrochirurgicznych. Posiada certyfikat uprawniający do orzekania o zdol...

Profesjonalnie wykonany zabieg..plastyka powiek górnych. Jestem bardzo zadowolona. Polecam wszystkim których dręczy ten problem.

Lekceważące podejście do pacjenta! Leczenie przez komputer i pielęgniarkę. Zero poświęconego czasu !

Lekceważące podejście do pacjenta!
Leczenie przez komputer i pielęgniarkę.
Zero poświęconego czasu !

Zero kultury osobistej. Traktuje pacjentów jak zło niekonieczne. Może w prywatnym gabinecie staje się miła, ale w przychodni państwowej omijać szerokim łukiem!