dr n. med. Sylwia Łapińska-Szumczyk

Polecam Doktor z całego serca. Jest przekochana, empatyczna i zna się na rzeczy. Choruje na endometriozę, Doktor wykryła u mnie 3 torbiele endometrialne na jajniku które zostały przez Nią usunięte bez potrzeby usuwania jajnika co jest dla mnie bardzo ważne mając tylko 21 lat. Doktor zawsze potrafi wysłuchać pacjenta i znaleźć rozwiązanie danego problemu. Naprawdę nie można było lepiej trafić :) W dodatku każde badanie zostaje zawsze przeprowadzone w bezbolesny i komfortowy sposób co jest dla mnie bardzo ważne w młodym wieku

Nie polecam. Kiedy żona Nie polecam. Kiedy żona zaszła w ciążę czytaliśmy fora, gdzie było mnóstwo osób z pozytywnymi opiniami na temat Pani doktor. Natomiast w trakcie leczenia doznałem szoku w podejściu do mojej zony. W trzecim miesiącu zrobilismy badania prenatalne, gdzie wyszło podwyższone ryzyko chorób genetycznych. Po zrobieniu testu podwójnego papp-a ryzyko spadło do 1:151. Po czym moja żona poszła na rutynową kontrolę do Pani lekarz. Która stwierdziła że dziecko na 60% dziecko ma zespół downa, że koniecznie mamy zrobić amniopunkcje, bo Pani doktór by chciała żeby dziecko umarło ...

Nie polecam. Kiedy żona

Nie polecam. Kiedy żona zaszła w ciążę czytaliśmy fora, gdzie było mnóstwo osób z pozytywnymi opiniami na temat Pani doktor. Natomiast w trakcie leczenia doznałem szoku w podejściu do mojej zony. W trzecim miesiącu zrobilismy badania prenatalne, gdzie wyszło podwyższone ryzyko chorób genetycznych. Po zrobieniu testu podwójnego papp-a ryzyko spadło do 1:151. Po czym moja żona poszła na rutynową kontrolę do Pani lekarz. Która stwierdziła że dziecko na 60% dziecko ma zespół downa, że koniecznie mamy zrobić amniopunkcje, bo Pani doktór by chciała żeby dziecko umarło żonie przy karmieniu. Stwierdziła również że moja żona ma prawo płakać bo każda kobieta nie dopuszcza do siebie że dziecko może być chore i że urodzenie chorego dziecka to misja.
SZCZERZE NIE POLECAM
KAROL!!!!!!

Bardzo kompetentna osoba, prowadzi moją pierwszą ciążę i jestem bardzo zadowolona z Pani Doktor , bardzo delikatna, przesympatyczna osoba, godna zaufania i na pewno polecenia innym pacjentką :))

Leczę się u Pani dr od wielu lat. Polecam gorąco

Leczę się u Pani dr od wielu lat. Polecam gorąco

Polecam panią doktor. Prowadzę u tej pani swoja pierwszą ciąże i oczywiście jak każda pierworódka mam wiele obaw a pani doktor potrafi je rozwiać. Minusem jest oczekiwanie na wizytę z NFZ i czasem część badań trzeba robić odpłatnie które zleca pani doktor

Polecam PAnią Doktor, w szczególności kobietom, które nie lubią chodzić do ginekologa. Pani jest bardzo kompetentna i dodatkowo przesympatyczna i delikatna.

Pani Dr jest bardzo uprzejma, delikatna i kompetetntna. Jedyny problem to czas oczekiwania na wizytę w przychodni ABC Family w Sopocie Kam. Pot. (refundowana z NFZ)- ok 2-3 miesiace.