lek. dent. Sylwia Lipowska

Bardzo miła i sympatyczna Pani Doktor mająca pomysł na całościowe leczenie oraz przykładająca wagę do profilaktyki. Profesjonalne podejście do pacjentów. i sprzęt, dba o to aby każdy wyszedł z gabinetu w dobrym nastroju.

Miałam ząb leczony w innym gabinecie, 3 wizyty, za każdym razem bolało.Na końcu okazało się, że "nie da się wyleczyć".Wtedy polecono mi ten gabinet. Okazało się, że jednak się da!Nie pójdę już do innego stomatologa.

Cenie sobie właściwe podejście do pacjenta, umiejętności, rzetelność i uczciwość. Takie atuty posiada również ten gabinet, dlatego ręczę za niego! Proponuje wszystkim którzy chcą mieć zdrowe zęby, a przy okazji nie chcą poczuć się oszukani.

Dzięki Pani Sylwii odzyskałem wiarę w stomatologów! Strasznie bałem się dentystów. Ale gdy trafiłam do Pani Doktor pierwszy raz wyszedłem z gabinetu uśmiechnięty. Nigdy nie spotkałam tak uprzejmej i kontaktowej i uczciwej osoby.

Bardzo polecam doktor Lipowską ma wspaniałe podejście do dzieci, nawet dość małych 3 i 5-letnich, moje Dzieciaki wręcz lubią przychodzić na wizyty. Starszym pacjentom również poświęca dużo czasu, aby pomoc, wytłumaczyć, wyjaśnić. Ja jestem oczarowana, a moja Rodzina ma zdrowe zęby.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Wrocław"?

Horizon Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień
Wrocław
51-502 Wrocław
Indywidualna Praktyka Lekarska i Stomatologiczna
Świętego Jerzego 15
Wrocław
Łużyckie Centrum Medyczne s.c.
ulica Strzelców 10
68-200 Żary