Sylwia Michalak

Lekarz rodzinny

lekarz z wielkim sercem i poświęceniem .trafne diagnozy ,zawsze wesoła i uśmiechnięta ma podejście do pacjentów ,zawsze mnie wysłucha

Najlepszy lekarz rodzinny w Zielonej Górze. Pani Doktor przyjmuje aktualnie w przychodni Skarbowej na ul. Chopina, więc dojazd idealny! To najlepszy lekarz jakiego znam z mężem. Zawdzięczamy wiele i cenimy za trafną diagnostykę, cierpliwość i ogromne wsparcie, którego mąż potrzebuje w swojej sytuacji. Lekarza, który by tak dokładnie przeglądał i analizował wszystkie badania i łączył w całość z objawami - ze świecą szukać! A Pani Doktor potrafi!!!!!

Jedyny lekarz, który leczy człowieka, a nie tylko pęcherz czy wątrobę - ma holistyczne podejście do pacjenta. Doskonale pamięta historię choroby. Przy tym cudowny człowiek.

Pani doktor jest cudną osobą i kompetentnym medykiem, nie bojącym się rozmawiać z pacjentem, pamięta rozmowy o stanie zdrowia po kilku miesiącach , jest rzeczowa, nie nadużywa antybiotyków, wywiad robi konkretny, zaleca profilaktykę a jak się na czymś nie zna to się przyznaje, Przepisałam się po szczepieniu na WZWB, taki wywiad zrobiła u obcej osoby mimo ze było to ostatnie szczepienie z cyklu, że bez wahania przepisałam cała rodzinę i nie żałuje

Nie polecam, nie zachowała należytej ostrożności przy przepisywaniu leku, na który byłam uczulona a powinna, bo byłam po ciężkiej chorobie. Do dzisiaj ponoszę konsekwencje jej błędu i nie usłyszałam nawet prostego słowa jakim jest" przepraszam"

Wciąż poszukujesz "Lekarz rodzinny Zielona Góra"?

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "ABC medic" Praktyka Grupowa Lekarzy Rodzinnych s.c.
Anieli Krzywoń 2 A
65-534 Zielona Góra

ALDEMED Centrum Medyczne Szpital Filia Zastal
Towarowa 20
65-114 Zielona Góra

Irena Kasprowiak

Lekarz rodzinny
Przychodnia Medycyny Rodzinnej "POLIKLINIKA"
Wazów 42/108
65-044 Zielona Góra