lekarz Sylwia Niedźwiedź-Kujawińska

Pani doktor delikatna, dokładna, wszystko wyraźnie wytłumaczy. W stosunku do pacjentki uprzejma i miła. Polecam!

Dzwoniłam do Pani doktor aby umówić sie na wizytę. Byłam rozczarowana tonem głosu, bardzo nie miła wręcz opryskliwa, z łaska udzielala informacji. Zrezygnowałam natychmiastowo.

Polecam, jako lekarz bardzo delikatna , jestem zadowolona. Miła i sympatyczna kobieta ,zadając pytania odpowiada. Badanie jest bezbolesne jestem zadowolona z wizyty.

C.d. .... nazajutrz zadzwoniłam do innego lekarza i nie było najmniejszego problemu z uzyskaniem informacji o tym, jaki jest koszt wizyty, czy to zwykłej, czy to z usg z cytologią. Można? Można!

Już podczas rozmowy telefonicznej pani dr nie przypadła mi do gustu, gdyż uporczywie nie chciała udzielić mi informacji, ile kosztuje wizyta!!! Powiedziała, że to zależy, co będzie robione, więc powiedziałam, że chodzi mi o standardową wizytę z cytologią. Odpowiedzi na moje pytanie nie uzyskałam, pani głucha na to, co mówię, zapytała, czy chcę się umówić na wizytę. Odpowiedziałam, że po to dzwonię, aby się dowiedzieć, ile mnie to będzie kosztować i czy mnie na to w ogóle stać, czy mam szukać kogoś innego. Na to pani bezczelnie odrzekła, że najlepiej będzie jeśli poszukam faktycznie innego lekarza!!! Kompletny brak wychowania! Przecież mam chyba prawo wiedzieć, czy będę musiała wydać 100 czy 200 zł! Czy koszt ZWYCZAJNEJ, kontrolnej wizyty to jakaś tajemnica?

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Inowrocław"?

Janusz Grzybowski

al. Kopernika 7
Inowrocław
Centrum Multi-Medica Sp. z o.o.

None

Cezary Rusak