lek. dent. Sylwia Nykiel

Pani Sylwia bardzo przemiła osoba kompetentna syn miał zgryz 2 klasy i trójki ustawione bokiem .Aparat wszystko zniwelował ma piękny zgryz. Gorąco polecam Pani doktor nastawiona na pomaganie pacjętowi

Z przykrością muszę wystawić negatywną opinię. Skontaktowałem się w sprawie leczenia ortodentycznego dla dziecka, do którego ostatecznie nie doszło. Odległe terminy wizyt. Brak kompleksowej obsługi (konieczność wykonywania zdjęć na własna rękę). Wysoki koszt konsultacji. Niemiła obsługa; Na trzeciej wizycie, na którą czekaliśmy kilka tygodni i miała być, w przeciwieństwie do wcześniejszych, bezpłatna (bez pacjenta), miał mi zostać przedstawiony plan kompleksowego leczenia, sporządzony na podstawie zdjęć i odcisku. Tymczasem został on sporządzony w pośpiechu, w poczekalni, podczas mojego oczekiwania na wizytę. Pani Nykiel wręczyła mi wydruk opinii lekarskiej, nie potrafiąc jej fachowo przedstawić i szczegółowo omówić. Zostałem zbyty i poproszony o zapoznanie się z nim w domu. Nie potrafiła odpowiedzieć na proste, istotne pytania. Wyraźnie zabrakło doradztwa i podejścia do klienta. Umówiliśmy się na kontakt telefoniczny, jednak po tygodniu Pani Nykiel nie chciała już ze mną rozmawiać. Kazała tylko pracownicy przekazać, że nie podejmie się leczenia mimo, że przedstawiła mi wcześniej swój plan z cennikiem. Usłyszałem także, że powinienem zapłacić za ostatnią wizytę, która miała być darmowa. Jeśli więc planujecie wydać za leczenie ponad 8 tys. zł (aparat+wizyty) i chcielibyście wiedzieć za co płacicie, to nie polecam tej Pani. Strata czasu i pieniędzy.

Pani Nykiel jest przesympatyczną osobą wraz z jej asystentką. Potrafi podejść do sprawy bardzo rzetelnie i kompetentnie. Mam trzecią kategorię uzębienia. Mój poprzedni ortodonta straszył mnie operacją w Akademii. Pani dr podjęła się leczenia. Po roku czasu zmiana jest kuriozalna. Ortodonta godny polecenia.

Polecam wszystkim :) przemiła obsługa, odpowiednie podejście do dzieci. Byłam tam nie raz i naprawdę polecam. Jedyny minus to czekanie w kolejce.