mgr Sylwia Piorun

Rehabilitant, Rehabilitant dziecięcy

Pani Sylwia jest osobą godną polecenia,moje dziecko miało skoliozę 14 stopni a teraz ma kręgosłup prosty. Serdecznie polecam

Serdecznie polecam

Bardzo dobra rehabilitantka.Godna polecenia.Od lat miałam problem z szyją,coś chrupało.Po rozluźnieniu aż byłam pozytywnie zdziwiona,że mogę ruszać bez problemu.Gorąco polecam .

Pani Sylwia jest godną polecenia terapeutką , zajmuje się moją córką ze skrzywieniem kręgosłupa ,ćwiczenia przynoszą efekty co widać na plecach mojego dziecka.Jest bardzo miła i rzeczowa

Sylwia Piorun jest najlepszym rehabilitantem jakiego znam. Zawsze jest bardzo uprzejma i podchodzi do rehabilitacji bardzo profesjonalnie.Widać efekty jej porządnej pracy.

Pani Sylwia ma wspaniałe podejście do dzieci,nasza córcia miała fatalnie ustawione łopatki,a teraz juz jest w porządku.Bardzo polecamy,prawdziwy rehabilitant,który zna sie na rzeczy.

Wciąż poszukujesz "Rehabilitant Legnica"?

mgr
Agnieszka Bień

Wizyty domowe
Wizyty domowe

Beata Drozdek

Masażysta
Drozdek Beata, Energiis. Rehabilitacja i masaż z dojazdem.

Izerska 35 lok. 10

Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi MAGNOLIA