dr Sylwia Wójcik

Chirurg stomatolog

Bardzo dobry stomatolog z super podejściem do dzieci,w moim przypadku 100%satysfakcji. Polecam z całego serca

Polecam z całego serca

Jestem stałą pacjentką od paru lat i za każdym razem leczenie było przeprowadzone perfekcyjnie. Pani doktor ma bardzo dobre podejście i wykonuje swoją pracę profesjonalnie. W dodatku dba, żeby pacjent był zawsze dobrze poinformowany o działaniach jakie powinien podjąć po zakończonym zabiegu. Zarówno po ostatniej jak i wszystkich poprzednich wizytach jestem bardzo zadowolona i z pewnością w przyszłości będę kierowała się do gabinetu Pani Doktor. Serdecznie Polecam!

Serdecznie Polecam!

Pełen profesjonalizm. Miałem przez Panią doktor wstawiany implant. Pomimo mojego strachu cały proces przebiegł bezproblemowo, a Pani doktor udzielała odpowiedzi na wszystkie moje pytania i uspokajała. Polecam!

Do Pani doktor trafiłam z polecenia.... W innym gabinecie zasugerowano mi usunięcie zęba, a Pani doktor w trakcie jednej wizyty "przywróciła owy ząb do życia". Od kilku lat jestem "wierną" pacjentką, więc pozytywna opinia nie jest dodana tylko po jednorazowej wizycie. Oceniam z czystym sumieniem wszystko na 5, od wysokich kompetencji do ludzkiej życzliwości!! ~Karolina

Jak większość unikam dentysty jak ognia a tu na dodatek chirurg ... brrr... przestałam się bać odkąd zajęła się mną Pani dr Wójcik. Właściwa osoba na właściwym miejscu. Polecam z czystym sumieniem 😊

Prawdziwy stomatolog z powołania, poświęcona ilość czasu na leczenie oraz troska jaką zostałam obdarzona jest naprawdę godna samych pozytywnych opinii. Na dodatek cena nie wyrywa z butów. Naprawdę polecam!

Pani doktor jest wspaniałym fachowcem (dwa rwania niemal bez opuchlizny!), delikatną i ciepłą osobą, a do tego życzliwym człowiekiem skorym do pomocy. NIEZWYKLE RZADKIE POŁĄCZENIE KOMPETENCJI I WSPANIAŁEGO CZŁOWIEKA. Dziękujemy :)

Stomatolog w Przychodni Bykowina po wyrwaniu zęba oświadczyła że został kawałek korzenia i może on się zam zagoić . Niestety to była zła podpowiedz . Po kilku miesiącach zaczęła się sączyć ropa i problem . Zapisałem się na wizytę do Bytomia i pani dr. Sylwia Wojcik profesjonalnie , szybko i bezboleśnie usunęła resztki zęba . Polecam tę dentystkę !!!

Wyrywałam zęba, spotkałam się z bardzo dobrą opieką i profesjonalnym podejściem. Polecam bardzo!

Jest świetna . Jestem panikara a ona taka cierpliwa .

Jest świetna . Jestem panikara a ona taka cierpliwa .