dr n. med. Szczepan Cofta

Internista, Pulmonolog

Polecam z całego serca. Docent Cofta to nie tylko znakomity specjalista, ale i dobry człowiek. A że zajęty? Tak, jest zajęty, bo chce pomóc wielu, nikt z nas nie jest jedynym pacjentem Docenta. Że się spieszy? Tak, spieszy się, bo doba ma 24 godziny, a ludzi, którym trzeba pomóc, jest mnóstwo. Lubi zamieszanie wokół swej osoby? Absurd. Po prostu jest społecznikiem.

Dr Cofta jest moim lekarzem prowadzącym astmę od lat. Niesamowity człowiek, podchodzi do pacjenta z sercem i życzliwością. Pamięta kilkuletnią historię choroby. Dzięki leczeniu moja astma jest pod kontrolą i czuję się o niebo lepiej niż przed. Nie znam lepszego lekarza pulmonologa.

Stanowczo odradzam ,mało zainteresowania pacjentem ,co chwile spogląda na zegarek ,co chwile telefon ,po wyczerpującym 30 sekundowym badaniu stwierdza ze to nic takiego , niestety po wizycie w szpitalu okazuje się że ,wdowa na płucach, woda w jamie brzusznej ,woda w nogach ,jak dla mnie porażka szkoda że skala zaczyna się od zera bo ja bym dał -10 pozdrawiam

Profesjonalnie ,miło,szybko i tanio zostałam przyjęta przez Pana Doktora..Diagnoza trafna.Odpowiednie leki skutecznie i szybko zadziałały .POLECAM BARDZO

znakomity LEKARZ, FACHOWIEC, a przy tym wielki Człowiek podchodzący do pacjenta z sercem i zrozumieniem!!!! Lekarz, który będąc "przejazdem obok" potrafi wejść do domu wyleczonego już pacjenta i znaleźć kilka minut, aby sprawdzić jak się pacjent czuje!!!! Obyśmy mieli wszystkich takich Lekarzy, a nie urzędników OZ!!!!

Nie zachwyca! Poprzednie komentarze są na wyrost.

Nie zachwyca! Poprzednie komentarze są na wyrost.

Super lekarz, jest do dyspozycji o każdej porze, potrafi tak pokierować pacjentem,żeby nawet najcięższa choroba stwarzała minimum stresu. Zawdzięczam Panu Doktorowi swoje życie. Polecam z całego serca.

POTRAFI PRZEKONAC ZE TAKIE CIEZKIE CHOROBY JAK RAK PLUC TO NIE SMIERC LECZ TYLKO CJEZKA CHOROBA KTOREJ NALERZY WYDAC WALKE A NIE CZEKAC TO CO PRZYNIESIE ZYCIE POLECAM TEGO LEKARZA WIECEJ PO ZAKONCZENIU LECZENIA.GORACO POLECAM.

Miałem do czynienia z wieloma lekarzami, ktorzy chcieli pomoc ale niestety nie dali rady. Aż w końcu poszukalem innego , ktorego poleciła mi znajoma z Poznania. Pan doktor Cofta od razu zabrał sie do cięzkiej pracy, robił mi osobiscie badania , wytłumaczył mi co to jest za choroba jak ona postepuje co z nia robic itd. Naprawde nic złego o nim nie mogę powiedzieć zgadzam sie z tą osoba co napisała , że to anioł :)

Ciągły pośpiech!!! Daje to odczuć pacjętowi!

Ciągły pośpiech!!! Daje to odczuć pacjętowi!