Szczepan Dziuban

Zdecydowanie nie polecam . Zero podejścia do pacjentki . Chodziłam z druga ciąża do pana doktora całą ciążę tylko słyszałam że powinnam schudnąć bo jak można tak wyglądać . Chamstwo i jeszcze raz chamstwo . Polecam omijać szerokim łukiem .

Bardzo miły lekarz, potrafi wykryć chorobę u dziecka. Uprzejmy, traktuje pacjentki bardzo dobrze, dużo rozmawia i wyjaśnia. Polecam !

Pierwsza ciąża prowadzona przez lekarza prywatnie w miarę ok teraz na NFZ w przychodni i katastrofa. Bardzo opryskliwy i chamowaty jeśli jeszcze trafi się na dobry dzień to jest w miarę przyzwoicie gorzej jeżeli lekarz w stanie lewą nogą to odzywki na poziomie prostego chłopa a nie wykształconego lekarza na poziomie.

Prywatnie może doktor jest ok, ale na NFZ odradzam. Byłam dwa razy i za każdym razem jakieś słowne docinki i wielka arogancja, jakby pracował za kare. Przepisałam się do innego lekarza również na NFZ, który prowadzi mija ciążę i żałuję że wogole poszłam na pierwsze wizyty do dr. Dziubana!

Absolutnie odradzam tego lekarza! Zignorował objawy chorobowe, nie zlecił badań, nie potrafił odpowiedzieć na pytania odnośnie antykoncepcji hormonalnej... dodatkowo niestosowne komentarze, że kobieta w moim wieku powinna rodzić dzieci a nie zabezpieczać się przed ciążą. Odradzam, jest mnóstwo o wiele lepszych specjalistów w okolicy!

Odradzam, jest mnóstwo o wiele lepszych specjalistów w okolicy!

Lekarz mało mówmy, nie mówi konkretnie co się dzieje z dzieckiem w trakcie ciąży, zostałam skierowana do szpitala przez niego z podejrzeniem małowodzia którego jak się okazało w szpitalu w ogóle nie było, nie zauważył również ze dziecko ma zastój w nerce dopiero podczas usg połówkowego u innego lekarza się tego dowiedziałam.

Najlepszy ginekolog w Ropczycach. Konkretny, rzetelny, o wszystko można zapytać, nie zbywa pacjentów. Prowadził mi pierwszą ciażę, później zajął sie mna w szpitalu ( niestety cesarka). Lekarz, który interesuje sie swoimi pacjentami. Z druga ciażą też chodzę do niego i nie wybrałabym innego lekarza. Polecam z czystym sumieniem :)

lekarz z podejściem potrafi w prostych słowach przedstawić nawet trudną sprawę, odpowiada na pytania rzetelnie, nie zbywa

Bardzo uprzejmy. Słucha pacjentki i dokładnie odpowiada na każde pytanie. Rozmawiając parzy w oczy, co uważam jest bardzo ważne w kontakcie z pacjentem, bo świadczy o jego szacunku do osoby, z którą rozmawia. Jeśli będę w ciąży na pewno wybiorę właśnie tego lekarza. Gorąco polecam.

Bardzo uprzejmy , wie o czym mówi , bo ma praktykę w szpitalu i mam do niego pełne zaufanie ponieważ diagnoza na pierwszej wizycie w przychodni publicznej potwierdziła się w 100% w szpitalu ( chodzi o moją mamę )