Szczepan Dziuban

Ginekolog

lekarz z podejściem potrafi w prostych słowach przedstawić nawet trudną sprawę, odpowiada na pytania rzetelnie, nie zbywa

Bardzo uprzejmy. Słucha pacjentki i dokładnie odpowiada na każde pytanie. Rozmawiając parzy w oczy, co uważam jest bardzo ważne w kontakcie z pacjentem, bo świadczy o jego szacunku do osoby, z którą rozmawia. Jeśli będę w ciąży na pewno wybiorę właśnie tego lekarza. Gorąco polecam.

Bardzo uprzejmy , wie o czym mówi , bo ma praktykę w szpitalu i mam do niego pełne zaufanie ponieważ diagnoza na pierwszej wizycie w przychodni publicznej potwierdziła się w 100% w szpitalu ( chodzi o moją mamę )

Super lekarz. Dużo czasu poświęca pacjentce, bada dokładnie i szczegółowo. Polecam z całego serca. Moja ciąza obumarła i zakończyła sie wywołaniem poronienia w szpitalu. Dr. nie był do końca pewien na usg jakie ma w Ropczycach, zlecił przyjazd do szpitala, tam czekał w holu na mnie. po potwierdzeniu diagnozy, porozmawiał z mężem moim i dopilnował wszystkich formalności, a przy wypisie sługo rozmawiał z nami i odpowiadał na wszystkie wątpliwości. Naprawde się stara.

Wspaniały lekarz prowadził moja ciąże bardzo fachowo prawdziwy doktor z powołania, miły, uprzejmy. W szpitalu codziennie mnie odwiedzał. Serdecznie polecam

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Ropczyce"?

Tomasz Szajner

Ropczyce

Witold Karpiak

PROMEDICA
ul. 11-go Listopada 3
36-100 Kolbuszowa
NZOZ Gabinet Rehabilitacji "Optima Plus"
Wincentego Witosa 10
39-100 Ropczyce

Marta Gilewicz

NZOZ Gabinet Rehabilitacji "Optima Plus"
Wincentego Witosa 10
39-100 Ropczyce