Szczepan Pabiś

Dermatolog, Urolog

Szanowny Panie Doktorze ,Moje wyzdrowienie było możliwe jedynie dzięki Pana zaangażowaniu. Pragnę złożyć Panu najserdeczniejsze podziękowania za udzieloną pomoc i wsparcie. Dziękuję za profesjonalizm połączony z życzliwością i ciepłem.Zawsze poswiecil mi Pan czas nawet swoj wolny czas by mi pomocJest Pan Wyjatkowy nie da sie tego wynagrodzic zadnymi slowami poprostu jest Pan wyjatkowy tym samym zycze Panu duzo duzo zdrowia szczescia awansow oraz ZDROWIA dla Pana rodziny. Dziekuje Z CALEGO SERCA. Z wyrazami szacunku Z.B z TARNOWA

w serwisie blad. JEDEN Szczepan Pabis jest dermatologiem a druga osoba o tym samym nazwisku jest urologiem gratulacje dla "opiekunow" serwisu, może więcej jest takich niuansów??? bardzo wiarygodne informacje