lek. dent. Szymon Krysta

Protetyk, Stomatolog, Implantolog, Chirurg stomatolog, Ortodonta

Bardzo dobry lekarz. Widać, że to jego pasja i ma dużą wiedzę. Miły człowiek. Placówka ładna nowoczesna, a przy tym ceny nie są takie z kosmosu. Nasz rodzinny stomatolog już na emeryturę odchodzi, szukałem więc lekarza w internecie i teraz wiem że pod opieką ortodontyczną będę u Pana Krysty, dziękuję i polecam innym pacjentom.

Jakość usług na bardzo wysokim poziomie. Doktor jest uprzejmy i wyrozumiały dla pacjenta. Kompetencje na najwyższym poziomi oraz ogromna wiedza. Godny polecenia

Zapewne jak powiem że boję się stomatologów i bólu to nie będzie to nic nowego, ale Pana Krysty takie zjawisko nie wystąpiło u mnie. Jestem zadowolony z wizyty i dobrze, że zdecydowałem się na tego lekarza. Mogę śmiało polecić i będę u lekarza kontrolował moje zdrowie.

Bardzo dobry specjalista. jestem wymagająca jeżeli chodzi o stomatologów\ mam bardzo niski próg bólu\ a On spełnił moje oczekiwania

Lekarz z fantastycznym podejściem do małych pacjentów. Mój syn uwielbia pana doktora.