lekarz Szymon Niemcewicz

Psychiatra

U p. dr Niemcewicza leczę się od ponad trzech lat. Inni lekarze wymyślali różne schorzenia na które mnie leczyli, ale leki nie pomagały,dopiero p. dr dostrzegł,że moja choroba to nie jest zwykła depresja(której zresztą nabawiłam się również ,żyjąc w strachu bez dobrej diagnozy i z dokuczliwymi objawami choroby). Zlecił badanie i dostosował leki indywidualnie do mnie, tłumacząc wszystko dokładnie, a jednocześnie stara się nie denerwować przy tym pacjenta. Pan dr nie tylko mnie leczy ale wspiera i daje cenne rady,które często dotyczą mojego życia prywatnego. Bardzo taktowny i sympatyczny człowiek.

Wciąż poszukujesz "Psychiatra Warszawa"?

Niekłańska 48 lok. 16
PRZYCHODNIA LEKARZY SPECJALISTÓW "Bariamed"
Aleje Jerozolimskie 11/19 lok. 32 parter, 00-508

Ośrodek Zdrowia Psychicznego i Problemów Rodzinnych Synapsis