mgr Szymon Sznapkamgr Szymon Sznapka - zdjęcie profilowe

mgr Szymon Sznapka

Fizjoterapeuta

Do mgr Szymona Sznapki trafiłam po namowie moich koleżanek z pracy (dzięki :)). Cierpiałam od dłuższego czasu na rwę kulszowa. Odsyłano mnie od szpitala do szpitala od fachowca do fachowca... lekarze nie traktowali poważnie mojego problemu. Chociaż lekarz który przyjmuje z Panem Szymonem bardzo dokładnie wszystko mi wytłumaczył i zaproponował terapie. Dziś nie mam już żadnych problemów. Dziękuje. To najlepszy terapeuta jakiego spotkałam na swojej drodze. jest naprawdę wielki!

Nie będę dużo pisał . Krótko mówiąc, groził mi zabieg jestem po rehabilitacji i nie czułem się tak nigdy w życiu. Dziękuję Panie Szymonie

Polecam to doskonały fachowiec, oraz bardzo dobry człowiek polecam zdecydowanie. Jan

jestem bardzo zadowolona z leczenia i poprawa nastąpiła natychmiastowo POLECAM!!!!

jestem bardzo zadowolona z leczenia i poprawa nastąpiła natychmiastowo
POLECAM!!!!

Witam! Terapeuta na najwyższym poziomie wiedzy medycznej jak i podejścia do pacjenta, wyjaśnienie diagnozy i sposobu leczenia zrozumiałym językiem. Zawsze pomocny pacjentowi. Jestem bardzo zadowolona.Polecam wszystkim bez wahania Pana Szymona Sznapke.