lekarz Szymon Walewski

2,6
2,9
2,9
2,7

Bardzo konkretny lekarz, naprawde zależy mu na znalezieniu choroby u pacjenta, choć może sprawiać wrażenie niezaangażowanego. Ale to pozory. Zlecił mi wszystkie możliwe badania. Nie lekceważył żadnych z opisanych symptomów.

Diagnoza była dobra, leki pomogły, na zachowanie też nie mogę narzekać, więc jestem jak najbardziej na tak.

jeżeli chodzi o leczenie to lepiej się trzymać od niego z daleka.Byłem u niego w Centr.Damiana całe szczęście że jest on tam wyjątkiem bo większość lekarzy jest ok. Na ostrą infekcje górnych dróg oddechowych leczona już ok tygodnia domowymi sposobami dał mi jakieś cukierki i syrop dla dzieci zamiast jakieś mocne leki żeby dalej się nie przeniosło.

Trafiłam do doktora przypadkiem. Leczę się u kogo innego, ale ponieważ mam abonament w CM Damiana, postanowiłam poprosić internistę o skierowanie mnie na konkretne badania, które zalecił mi inny lekarz. Niestety, Pan Doktor nie był uprzejmy, zdyskredytował postawioną przez innego lekarza diagnozę, jedno skierowanie wypisał z wielką łaską, reszty odmówił. Bardzo nieprzyjemna wizyta, nieprzyjemna atmosfera, na pewno nigdy do tego pana nie wrócę.

Wizyta w Centrum medycznym Damiana. Ewidentnie źle sie czulam. Dostalam jedynie leki ktore samej mozna sobie znalezc. Idac do lekarza i placac 110 zl oczekuje profesjonalnego leczenia, nawet jesli to przeziebienie. W chwili obecnej jest wieczor, jestem po wizycie i wlasnie czuje ze lapie mnie goraczka a przepisane leki niewiele pomagaja. mam nadzieje ze nie bede miala niczego powazniejszego. nie polacam. brak profesjonalizmu. mam zamiar poinformowac o tym administracje "Damiana" bo taka kasa za takie traktowanie to jakas kuriozalna sytuacja. Marta.

Wizyta w Centrum medycznym Damiana.

Marta.

Jest najlepszy! Polecam! Uprzejmy, informuje pacjenta o wszystko.

Jest najlepszy! Polecam! Uprzejmy, informuje pacjenta o wszystko.

Pan doktor był nieuprzejmy, negatywnie nastawiony do pacjentów. Przypisuje niestety leki z reklamowanej, wyższej półki, bez propozycji tańszego , alternatywnego odpowiednika.