lek. dent. Szymon Wojciechowski

Mam zastrzeżenia do higieny w tym gabinecie: lekarz wychodzi w kitlu i maseczce poza gabinet, dotyka pieniedzy w rekawiczkach, ktorych grzebał w buzi. Nie tłumaczy leczenia. Nie wydaje paragonów. W gabinecie jest ciasno i nieprzyjemnie.

Nie polecam! BARDZO drogi - ząb który mi "naprawił" po 4 miesiącach zaczął bardzo boleć i znowu musiałam iść do dentysty, na szczęście trafiłam na bardziej kompetentnego niż ten. Asystentka w trakcie wizyty tylko się podśmiewała - nie wiadomo czy ze mnie czy z czego, zero profesjonalizmu. Zaraz po mnie weszła szwagierka z córką z nadzieją, że poradzi sobie z dzieckiem zestresowanym - wulgarnie się odnosił, nie potrafił uspokoić - asystentka dalej stała z przylepionym uśmiechem, zero podejścia. Lepiej jakby jej tam nie było. Dziecko przez długi okres miało uraz do dentysty, na szczęście w Nowym Targu jest wielu lepszych i w dodatku tańszych dentystów z podejściem i umiejętnościami. Opinia bardzo zła od 5 osób z mojego otoczenia - polecił go nam wspólny znajomy bo tylko tacy chwalą tego pana i atmosferę panującą tam. Za drogi na to co jest w stanie zrobić bo nie zrobił nic tylko jeszcze zepsuł.

Dobry dentysta , dzięki niemu przełamałam lęk leczenia zębów. Poświęca tyle czasu ile trzeba , kompetentny w swojej pracy z przyjemnością chodziliśmy do niego ( równiez moi synowie). A ceny takie jak wszędzie

Młody dentysta który w ogóle nie ma podejścia do dzieci. Po ostatniej wizycie moja córka nie chce już znać żadnego dentysty... Wizyta trwała 15 minut koszt 100zl ząb oczywiście nie zrobiony. Na samym początku powiedział :" mam nadzieję że nie będziesz marudzić " otwieraj dziób i takie teksty... Bardzo nie delikatny i arogancki... NIE POLECAM !!! Ale slyszalam już od dwóch znajomych że kasuje strasznie.

młody lekarz, lecz potrafi sprawić, że człowiek czuje się przy nim bezpiecznie. Bardzo dokładny, pracuje obserwując stan pacjenta. Stosuje nowoczesne metody leczenia. Dba o pacjenta, dlatego chodzi się do gabinetu chętnie.