lekarz Szymon Zięba

2,5
1,8
1,8

Corka wyszła po wizycie zażenowana. Arogancja, kpiny (po co tu pani przyszla, trzeba bylo iść do Żeromskiego jak tam bylo sie na sorze, do lekarza przychodzi sie po kilku incydentach w roku, a nie jednym... itd). Zero zainteresowania pacjentem, caly czas rozmowa z pielęgniarką. Aby odwalić wizytę (w przychodni urologicznej w szpitalu Rydygiera).

Z przykrością muszę stwierdzić, że doktor Zięba musi się jeszcze nauczyć kultury osobistej, szacunku do drugiego człowieka, i pokory do życia.

Nonszalancja w zachowaniu. Np. Nie wiedział jak czesto ma wymieniac cewnik. Cytat pana doktora: " Ja nie wiem co ile ma Pani wymieniać" i kazal sie zglosic do innego lekarza, bo on nie ma terminów na wymiane cewnika!!!

Konkretny fachowiec, uporał się z problemem z którym pielgrzymkowałem do kilku lekarzy. Prosto i na temat. Bez naciągania na kolejne wizyty, owijania w bawełne. Konkretny - nie szorstki! Bez zbędnego słodzenia, skakania i stwarzania pozorów jak inni!!! Dwie wizyty, konkretne leczenie i koniec kłopotu!!! Dziękuję Panie Doktorze, ja i cała moja rodzina.