dr Tadeusz Cielniaszek

Rewelacyjny lekarz. Po prostu ta dobra strona służby zdrowia. Wizyta, zabieg miło ,profesjonalnie i skutecznie.

Dwa tyg. temu byłam operowana przez Doktora Tadeusza Cielniaszka (usunięcie woreczka żółciowego). To wspaniały człowiek. Rewelacyjny fachowiec!!! A do tego jest bardzo ciepły, cierpliwy i miły... Przy nim nie czułam strachu... Pan Doktor przywrócił mi wiarę w lekarzy :) Z całego serca dziękuję i bardzo serdecznie polecam !!!!! Kinga M.

Najcudowniejszy lekarz na świecie. Profesjonalista w każdym calu.

Najcudowniejszy lekarz na świecie. Profesjonalista w każdym calu.

wspaniały lekarz godny zaufania daje poczucie bezpieczeństwa pacjentowi miły i szczery

Kompetentny, komunikatywny, wzbudzający zaufanie, bardzo uprzejmy - same plusy

Kompetentny, komunikatywny, wzbudzający zaufanie, bardzo uprzejmy - same plusy

Arystokracja wśród chirurgów. Znakomity chirurg, fachowy, etyczny, zaangażowany i uczciwy. Wielki człowiek, wielki lekarz... Nie wypada nawet oceniać Pana Doktora Cielniaszka, ponieważ w proponowanej skali się nie mieści...

Wspaniały,bardzo zrównoważony,delikatny lekarz.Poleciłam go kilku osobom i wszyscy potwierdzają tę opinię.Jest dobrym fachowcem i dobrym człowiekiem.